“Neprihvatljvo je da je Sabor prazan, a zastupnici primaju 16.000 kuna”

Naslovnica Forum Komentari članaka “Neprihvatljvo je da je Sabor prazan, a zastupnici primaju 16.000 kuna”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

https://www.youtube.com/watch?v=abRWpBjhpi8

Za naslovnu konstataciju je nakon 25 godina trebao doći Petrov? Nitko to nije smatrao čudnim i nitko se nije dosjetio promijeniti? Sramota!

a zašto bi bilo neprihvatljivo. njih je birao narod i narod će na idućim izborima odlučiti hoće li ili ih neće kazniti. ove primitivne socijalističke metode nisu učinkovite. bolje da nije u saboru nego da tamo sjedi i spava. isto vrijedi i za državnu upravu i firme – radije neka budu tamo 4-5 sati ali da ih odrade nego da sjede 8 sati, a rade 2 efektivno. ali, mi imamo mozak komunista – bitan je dojam rada, nebitan je sadržaj i učinkovitost. zato i jesmo svačiji šupak.

...povijest se ponavlja...

zašto uopće zastupnici primaju plaću kada oni nisu klasični radnici, zaposlenici… zašto jednostavno nisu plaćeni po sjednici sabora i odbora kao i gradski vijećnici pa da vidiš kako će se dolaziti u Sabor

ako je odgovor na pitanje u stilu kao “neovisnost” zastupnika, onda je to prozirna demagogija jer svi svjedočimo javnoj i otvorenoj trgovini zastupnicima i da su isti sve samo ne neovisni

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

..što ste glasali….- to imate!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


zašto uopće zastupnici primaju plaću kada oni nisu klasični radnici, zaposlenici… zašto jednostavno nisu plaćeni po sjednici sabora i odbora kao i gradski vijećnici pa da vidiš kako će se dolaziti u Sabor

ako je odgovor na pitanje u stilu kao "neovisnost" zastupnika, onda je to prozirna demagogija jer svi svjedočimo javnoj i otvorenoj trgovini zastupnicima i da su isti sve samo ne neovisni

mene pitaš? pa nemam pojma. nisam ja ni izašao ne izbore pa me boli ona stvar za vaše zastupnike. moji nisu jer ih nisam ni birao.

...povijest se ponavlja...



zašto uopće zastupnici primaju plaću kada oni nisu klasični radnici, zaposlenici… zašto jednostavno nisu plaćeni po sjednici sabora i odbora kao i gradski vijećnici pa da vidiš kako će se dolaziti u Sabor

ako je odgovor na pitanje u stilu kao "neovisnost" zastupnika, onda je to prozirna demagogija jer svi svjedočimo javnoj i otvorenoj trgovini zastupnicima i da su isti sve samo ne neovisni

mene pitaš? pa nemam pojma. nisam ja ni izašao ne izbore pa me boli ona stvar za vaše zastupnike. moji nisu jer ih nisam ni birao.
[/quote]

ta teorija moji-tvoji ti ne stoji, možeš se ti prati koliko oćeš ali to ti je najgora opcija koju možeš napraviti a upravo ti mi ne djeluješ mi kao lik koji drugima dopušta da odlučuju umjesto tebe …da bar uništiš listić pa da se takvih skupi i opet neka korist, ovako nit vrit nit mimo

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


..što ste glasali….- to imate!

Imali smo i gore (Muljanović i banda pripravnika)!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.




zašto uopće zastupnici primaju plaću kada oni nisu klasični radnici, zaposlenici… zašto jednostavno nisu plaćeni po sjednici sabora i odbora kao i gradski vijećnici pa da vidiš kako će se dolaziti u Sabor

ako je odgovor na pitanje u stilu kao "neovisnost" zastupnika, onda je to prozirna demagogija jer svi svjedočimo javnoj i otvorenoj trgovini zastupnicima i da su isti sve samo ne neovisni

mene pitaš? pa nemam pojma. nisam ja ni izašao ne izbore pa me boli ona stvar za vaše zastupnike. moji nisu jer ih nisam ni birao.
[/quote]

ta teorija moji-tvoji ti ne stoji, možeš se ti prati koliko oćeš ali to ti je najgora opcija koju možeš napraviti a upravo ti mi ne djeluješ mi kao lik koji drugima dopušta da odlučuju umjesto tebe …da bar uništiš listić pa da se takvih skupi i opet neka korist, ovako nit vrit nit mimo
[/quote]

živozidaš sektaš , odluči ti umjesto mene i dovedi još klošara u sabor

...povijest se ponavlja...

New Report

Close