‘Za demografsku obnovu potrebna je sigurnost, a ne pojedinačne mjere’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Za demografsku obnovu potrebna je sigurnost, a ne pojedinačne mjere’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Problem je u nametnutom izjednačavanju žena s muškarcima u zapošljavanju i nametnutoj ogromnoj crveno – lijevo – liberalnoj LGBT promiđbi.

Što je više zaposleno žena manje je rođene djece.
Što je više shame LGBT parada manje je rođene djece.

Treba zaposliti nezaposlene očeve kako bi se majke posvetile rađanju i odgoju djece (5.200kn za 3 djece kao u Zagrebu).
A LGBT udruge nek se same j… o svom trošku.

.

Ne znam otkuda im podatak da visokoobrazovani zele zivjeti u Kanadi.

Kanada je izvoznik obrazovane i uvoznik nekvalificirane i polukfalificirane radne snage. Pola nase ekonomije cine rudarstvo i poljoprivreda. Sva IT industrija je ili propala ili je totalno nekonkurentna (Nortel, Blackberry, Corel, Bombardier,…)

Barem 2/3 ljudi sa kojima sam isao na fakultet ne zive u Kanadi. Barem 1/3 je napustila Kanadu cim su pokupili diplomu i nemaju jednog radnog dana u Kanadi.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Problem je u nametnutom izjednačavanju žena s muškarcima u zapošljavanju i nametnutoj ogromnoj crveno – lijevo – liberalnoj LGBT promiđbi.

Što je više zaposleno žena manje je rođene djece.
Što je više shame LGBT parada manje je rođene djece.

Treba zaposliti nezaposlene očeve kako bi se majke posvetile rađanju i odgoju djece (5.200kn za 3 djece kao u Zagrebu).
A LGBT udruge nek se same j… o svom trošku.

Ne znam otkuda ti ovi podatci.

Mi u Kanadi imamo podrucija u kojima niti jedna zena ne radi i sve primaju obilnu socijalnu pomoc. Zovu se rezervati. Postotak zarazenih AIDS-om u rezervatima je na nivou africkih drzava, ogroman alkoholizam, droga i vrlo slabi rezultati u skoli. Broj ljudi koji tamo zive svaki dan pada.

Najveci problem sa socijalnom pomoci su djeca. Kada djete raste uz roditelje koji sakupljaju socijalnu pomoc onda ga je vrlo tesko motivirati za rad i ucenje. Djete vidi da se moze zivjeti bez rada i onda ne vidi puno razloga da investira vrijeme u obrazovanje.

Mislim da je u Hrvatskoj veci problem iseljavanje. Ljudi odlaze iz zemlje i odvode djecu jer su im male place i jer su nezadovoljni kvalitetom obrazovnog sustava. Puno bolji rezultati bi se postigli kada bi se povecao neoporezivi odbitak za djecu i uveli tax odbitci za obrazovanje, djecije aktivnosti, i slicno.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

za demografsku obnovu potrebno je prije svega seksati se, preporučljivo s ženama suprotnog spola, a u nas pola penzića i koji troše 1/4 viagre da ne pišaju po prstima i babe u menopauzi pa zaposleni u relnom sektoru u koji ćine 1/3 zaposlenih nema sexa jerbo se radi cijeli dan za male pare i kad dojdeš doma samo njesra, obaveze, računi neurozna žena i nema ti druge nego uteći u bertiju i napiti se dok u državnom i javnom sektoru u kojemu radi 50% ima para, ima vremena, ide se na skijanje i putovanja, kupuju ajfoni belo i tak to… ali beš.ga ni tu nema sexa jerbo sve sama rodbina a ko nije rodbina onda ono drugo

jedino nas izvlače oni nezaposleni, oni se sexaju 3x dnevno, što doma što kod susede kad joj popravlja vešmašinu u fušu koja je u kvaru i kad nije ..i tak to, kada zbrojiš, ništ od novih radnih mjesta, niš od večih plaća, ništ ni od delanja ni od skijanja…sve treba u otkaz pa da vidiš klinci ko zečeva
🙂

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Twixer,

o čemu ti ovdje pišeš ?

Kakve veze mi i naše obitelji u Hrvatskoj imamo sa Kanadskim rezervatima , Aidsom , alkoholizmom , socijalnom pomoći i drogom ?
A fina ti je to država u kojoj ljudi žive u rezervatima ?

Šta hočeš reći ?
Da majke u Hrvatskoj neznaju odgojiti djecu ?
Da će djecu bolje odgajati institucije ?
Da će bolje biti da majke rade od jutra do naveće (kao u Kanadi) pa će im djeca biti bolje odgojena i natalitet će biti veći ?

“Treba zaposliti nezaposlene očeve kako bi se majke posvetile rađanju i odgoju djece (5.200kn za 3 djece kao u Zagrebu).”

Da , u Zagrebu majke koje rode troje ili više djece dobijaju plaću od grada kao majke odgojateljice do 15 godine najmanjeg djeteta.

.

New Report

Close