Tri sigurna dokaza da vam prisluškuju telefon

Naslovnica Forum Komentari članaka Tri sigurna dokaza da vam prisluškuju telefon

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Telefon je spor i baterija topla… Jeiiiii 🙂

…bedastoće.

Molio bih vrlog novinara da se potpiše pod/iznad ovog veličanstvenog članka, a zatim da svekoliku javnost upozna sa izvorom podataka.
Naime stvarno bih volio vidjeti koja je to uvažena institucija radila ovakvo istraživanje i došla do takvih zaključaka i gdje je novinar došao do tih podataka.
Ovo je neozbiljan članak (tek toliko da se ispuni norma ili popuni sadržaj na web stranici) a smatram da poslovni.hr baš i nije tako neozbiljna tiskovina/portal.
Molim urednika da na narušava ugled firme u kojoj radi ovako smiješnim uradcima. Tko ima i malo tehničkog znanja o mobitelima navesti će barem 10 mogućih razloga zbog kojih se baterija grije iako se mobitel ne koristi (software bug npr.) i bezbroj razloga zašto se telefon sporo pali i gasi.
A prisluškivanje sigurno nije “siguran razlog” za ovakvo ponašanje telefona. Ne kažem da je nemoguće, ali da je siguran pokazatelj je smiješno uopće za izjaviti.
Sve u svemu sramotan članak.

ja nekada cujem kako netko dise.. jel mozda to ovaj sto me slusa? :))))

kod mene se ponekad čuje šššššššššššššššššššššššššššššššš, valjda me dobro ne čuju, pa utišavaju kolege

…kad me zovu partneri, ja se u pozadini derem na dijete, dal se i to računa ko prisluškivanje ….???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Meni uvijek u pozadini jekaaaaaaaaaa, jel me to onda stalno prisluskuju?

Pongy , moj suprug koji je radio ko žaca na policiji, mi je reko kak to ,zvuči…..

Ovak….uključi se signal……u jednom tonu, a onda nakon 1-3 sekunde čuješ drukčiji zvuk
signala / pozivanja /…. jednostavno – te prebaci na snimanje …. a to se čuje , jer se zvuk pozivanja-
promijeni……/ moraš ipak, malo imati i sluha da to skužiš/

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

jedina sigurna indicija da vam prisluškuju telefon je ako se bavite sumnjivim poslovima. oni koji se s tim bave unaprijed računaju na to. ako živite normalnim životom nemoj te si umišljati takve stvari jer policija ima i pametnijeg posla.

who dares, wins

To što sam paranoičan, ne znači da me ne prate.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


…kad me zovu partneri, ja se u pozadini derem na dijete, dal se i to računa ko prisluškivanje ….???

ne, ali probajte svoje dijete zaštititi od visokih tonova, njima ništa ne znači vaš novac, patuljci pojma nemaju


Meni uvijek u pozadini jekaaaaaaaaaa, jel me to onda stalno prisluskuju?

smanjite Pelinkovac, pokušajte s dobrim vinom


To što sam paranoičan, ne znači da me ne prate.

kolega to se mora zaslužiti. nije to bogom dano svima. puno truda se mora uložiti da dođete na tu listu.

who dares, wins



Meni uvijek u pozadini jekaaaaaaaaaa, jel me to onda stalno prisluskuju?

smanjite Pelinkovac, pokušajte s dobrim vinom
[/quote]
Kako rece Stavros da je popio dva olimpijska bazena ipak je on klasa za mene! Ja vrhunskog Badelovog cetvrtinu!

Ma smao neka prisluškuju. Oni koji se boje i strebe. Još ima bonova koje mozeš kupiti nereg. itd. A ti koji se boje prisluškivanja, buba, kamerica…inih sofisticiranih tehnologija, od Jams Bonda 007, iliti Burnov indetitet…(previše filmova se gleda, uključujući i MiB (Man In Blac)), znaju zašto se boje. A ti mirno i ne spavaju. I neka se boje, puno ih se treba bojati..hehe

And God says let there be light and be light, and it was good...

New Report

Close