Pernar se pohvalio niskom cijenom ručka iz saborskog restorana: ‘Ovo je jeftinije nego u studentskoj menzi!’

Naslovnica Forum Komentari članaka Pernar se pohvalio niskom cijenom ručka iz saborskog restorana: ‘Ovo je jeftinije nego u studentskoj menzi!’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

U menzi meni košta oko 5 kuna ako se ne varam. Izgleda da dotični pojma o fakultetima i menzama nema

Pa kako će to znati, kad niej ni studirao. Završio čovjek srednju školu!


Pa kako će to znati, kad niej ni studirao. Završio čovjek srednju školu!

Kolega molim Vas ne omalovazavajte uvazenog zastupnika.On je doktorirao deložacije.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Pa kako će to znati, kad niej ni studirao. Završio čovjek srednju školu!

Pa većina ih je takvih u hranilištu od Sabora!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Normalna reakcija na ovakvu objavu bi bila skupljanje 10 000ljudi na Markov trg i probijanje u taj restoran. Ne znam zna li netko mozda koliko kosta godisnje hrvatski Sabor? Rado bih to usporedio s drugim zemljama.


Normalna reakcija na ovakvu objavu bi bila skupljanje 10 000ljudi na Markov trg i probijanje u taj restoran. Ne znam zna li netko mozda koliko kosta godisnje hrvatski Sabor? Rado bih to usporedio s drugim zemljama.

Pa ti slobodno idi! Nadam se da ce ti dati pohane bukovače i pire za istu cijenu. Ne znam koliko inače to košta po gablec restoranima, al vjerojatno nije vise od 30 kuna porcija.

Pa ces onda moći okolo laprdati i pričati unucima da si dizao jogurt odnosno pire revoluciju zbog 12 kuna!

taj Pernar je umjesto bukovača, mogao i dalje jesti g.vna, kao i do sada, jer je taj cjenik važeći već 5-6 godina, dok se on još bacao policiji u naručje i nakon toga imao još jeftiniji obrok, za koga sve ljudi glasuju, dobro mi i stojimo

Pa on još ni nije saborski zastupnik.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Pa on još ni nije saborski zastupnik.

ovakvim radom neće nikada niti postati pravi, zapeo za saborsku kantinu kao najveće leglo gastro kriminala od kojega se saborski zastupnici samo debljaju, evo jedne zgodne teme za istraživanje Pernatog i Živozidaše; naravno da je dozvoljeno i ostalima da se uključe;
-zašto je ministar(bivši)Vrdoljak dignuo i potpisao kvote31.12 za subvencioniranu proizvodnju zelene energije i ostavio staru cijenu, kome je pogodovao i koje su tvrtke tada bile u postupku, tu ima puno više kriminala nego u pohanim bukovačama
– zašto Zoran Milanović zvani Zoka ili iz mladosti Basta, bježi poslovno u Albaniju



Pa on još ni nije saborski zastupnik.

-zašto je ministar(bivši)Vrdoljak dignuo i potpisao kvote31.12 za subvencioniranu proizvodnju zelene energije i ostavio staru cijenu, kome je pogodovao i koje su tvrtke tada bile u postupku, tu ima puno više kriminala nego u pohanim bukovačama
[/quote]
I zašto o tome nitko ne piše, zašto mu novinari nisu pod prozorom, zašto Maja Sever ne cvili, zašto s Šprajc ne razbacuje vicevima, zašto Goran Vojković na Indexu ne piše o koruptivnoj stranci…?

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.



Pa on još ni nije saborski zastupnik.

– zašto Zoran Milanović zvani Zoka ili iz mladosti Basta, bježi poslovno u Albaniju
[/quote]
Ne vidim di bi se s dokazanim kvalitetama drugdje mogao zaposlit.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.




Pa on još ni nije saborski zastupnik.

– zašto Zoran Milanović zvani Zoka ili iz mladosti Basta, bježi poslovno u Albaniju
[/quote]
Ne vidim di bi se s dokazanim kvalitetama drugdje mogao zaposlit.
[/quote]
ajde, bar će Sanja uživati u baklavama kadadođe na vikend, ako i to uspije naučiti

Moze li neko upitat Pernara, Sincica i Falfi da daju izjavu na ovo dole. Oni su prije ako se ne varam imali borbu protiv chemtrailsovima u programu Zivog zida. Interesira me da li ce se ta borba nastavit.

ŽENA IZ NOVOG SADA OBOLJELA OD MORGELLONA: ‘Iz moje kože izlazile su čudne niti, nalik na crviće’

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


…. zašto o tome nitko ne piše, zašto mu novinari nisu pod prozorom, … zašto s Šprajc ne razbacuje vicevima, ……?

Pa kako se ne razbacuje vicevima. Ne pratite kolega niti malo. Evo prije dva dana kaze nas Jovanovic od milja u Regionu zvani Sprajc na RTL “televiziji” duginih boja da je KOLINDA (Predsjednica RH – Kolinda Grabar-Kitarovic) na FB profilu izrezala sliku JAKOVA . Ili to nije vic??
Sumadinac ne razumi da je nasa predsjednica u Londonu samo trcala za uvatit WI-FI signal koji sluzi za rezanje slije s muzem na fejsbuku.
Uvati se ti Jovanovicu REGIONA , jedi spanac, dizi tegove i gledaj Sutjesku!!!

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close