Od 1. siječnja državnim službenicima plaće automatski rastu

Naslovnica Forum Komentari članaka Od 1. siječnja državnim službenicima plaće automatski rastu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Paraziti svake vrste sad će ubrzo pojesti pare, a dug neka ostaje. Nema nama pomoći dok brutalno ne odemo u stečaj

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Ja mislim da taj film ne će gledati , pa neka tuže , sa tim će na sebe navući bijes većine hrvata!

HDZ je već počeo natrag vraćati svoje političare na radna mjesta…. čuli ste izvještaje, koliko je ponovno
službenika zaposleno?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ja mislim da taj film ne će gledati , pa neka tuže , sa tim će na sebe navući bijes većine hrvata!

Koje većine? Većina živi od proračunskih transfera, a manjina od rada!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

neka im rastu, velike su zasluge tih ljudi, da nema njih ne bi niti znali da imamo državu, državni službenik je jasan znak da postoji država, kakva, takva, ali tu je i to se mora platiti

To ako nikako drugačije ne možemo promijeniti ovo treba ići na referendum. S time da oni koji dobivaju ovaj otuđeni novac nemaju pravo glasa jer su u sukobu interesa, treba pitati samo one od kojih se uzima. Zašto nema referenduma?


neka im rastu, velike su zasluge tih ljudi, da nema njih ne bi niti znali da imamo državu, državni službenik je jasan znak da postoji država, kakva, takva, ali tu je i to se mora platiti

Da, istina. Znam da neki plate i više nego što treba jer naprosto vole biti ekstra prosvijetljeni i uživati u tom stanju uzvišene svijesti.

New Report

Close