“Slučaj Cvjetni”: Hoto Grupa tužit će Grad Zagreb?

Naslovnica Forum Komentari članaka “Slučaj Cvjetni”: Hoto Grupa tužit će Grad Zagreb?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zakupci traže smanjenje velikih ZAKUPA od Horvatinčića, kojih se on ne bi htio odreći……….ne mogu
napraviti milijunske promete, ako nemaju zatvorenu terasu….a on treba novac za otplatu kredita…

Bilo mi je jednom dosadno,pa sam s konobarom malo pričala oko zakupa…nije teško zaključiti
nakon par informacija, koje ti daju konobari/ koliko moraju napraviti prometa …najmovi, podnajmovi, pod-podnajmovi it,ditd,,

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

gliseronja će tužiti grad, a sprdačine, taj se ponaša kao šerif u New Yorku, ubija koga hoće i kaže, malo mi se zanesvijestilo

Normalno da tuži grad. To je najlakša lova. Dobio je dozvolu, uložio, oduzeli mu dozvolu i sad tužba. Vrijeme je da milan i ostala govna počinju odgovarati za ovakve budalaštine. Opet ću morati tomici dati lovu. Strašno

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Možda ovako:
Horvat: alo Bandos, prekrio bi pola Cvjetnjaka sa tendom, kaj veliš da tražim dozvolu?
Bandos: može kume, pošalji Marici na ruke, ako će biti veliki pritisak javnosti morati ću stopirati postavljanje a ti onda imaš pravnu podlugu da tužiš Grad, kako ti se čini?
Horvat: hehe Bandos Bandos uvijek si bio za win win igru…ajde ostaj mi dobro..
Bandos: furt me nekaj tražiš, ali neka ti bude..

beeep….

free flow information


Možda ovako:
Horvat: alo Bandos, prekrio bi pola Cvjetnjaka sa tendom, kaj veliš da tražim dozvolu?
Bandos: može kume, pošalji Marici na ruke, ako će biti veliki pritisak javnosti morati ću stopirati postavljanje a ti onda imaš pravnu podlugu da tužiš Grad, kako ti se čini?
Horvat: hehe Bandos Bandos uvijek si bio za win win igru…ajde ostaj mi dobro..
Bandos: furt me nekaj tražiš, ali neka ti bude..

beeep….

hehe…baš sam mislio komentirati kako je ovo eklatantan primjer “legalnog” isisavanja proraćunskog novca a onda sam pročitao tvoj post…u praksi tak to nekek i ide

… a druga strana medalje su Hanžeković i sl. odvjetnici za ovrhe, koji u sprezi sa raznim administracijama ili kurirskim tvrtkama, raznim podlostima izkonstruiraju da se zamrači jedan račun(npr. hanžeković-eko-flor 2012. pa onda takva konstruirana potraživanja uz reketarske tarife odvjetničko-bilježničkih bandi, temeljem Ovršnog zakona “legalno” utjeruje uglavnom od pravno ne educiranih građana

također, prakticiraju i model kojime otkupljuju potraživanja koja su ne naplativa i otpisana, stara i preko 10god. i koja su debelo u zastari, međutim kako zastara ne ide sama po sebi nego se na nju treba pozvati, podli gnjusovi prvo na adresu pošalju opomenu za dug i pisani prijedlog nagodbe kojim “kao” opraštaju kamate ali traže glavnicu uz Javnobilježničku nagradu, a za sve daljnje informacije se treba nazvati kontakt telefon i pozvati se na br. predmeta.

tada, zastrašeni, zbunjeni i pravno neuki eventualni dužnik, naziva tel. broj odvj. ureda, operater ga traži da se predstavi, tj. osobne podatke OIB i br. predmeta te ga u daljnjem razgovoru, uvježbanim komunikacijskim vještinama, usmijerava u razgovor isključivo oko navodnog dugovanja te strogo ignorirajući osporavanje ili pozivanje na zastaru, konstruira razgovor na taj način da se u ili izvan konteksta, svijesno ili češće nesvijesno, eventualni dužnik navede na načelno priznanje predmetnoga dugovanja koje, pošto se razgovor snima a po Hr zakonu takva snimka služi kao dokaz na sudu, naknadno u postupku, osporavanje i pozivanje na zastaru više ne vrijedi !

…e, da sam 91. znao u što će se ova država pretvoriti…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Mi smo Zmaji, ljuti Zmaji
Kad nam prijeti dušman klet,
U čast Bogu i domaji
Spremni živjet, spremni mrijet.

Mi smo četa ljutih Zmaja
Na braniku vična stat,
Al nam srca ljubav spaja:
Svaki Zmaj je Zmaju brat.

Bože silni, brani štiti
Srdaca nam savez taj;
Daj nam vjernom braćom biti:
Hrvatski da živi Zmaj.

tak se Banderas od kamenitih vrata, Horvatinčić i Hanžeković lipo divane i popevaju kada se f klijeti kupćekom graševine i redima češnjofkof častiju :-))

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Milanović nema veze s tim….. To je Bandiću na dušu, od kada drži Plenkoviću tacnu na kojoj je
šampanjac…….Čim nema SDP-a …….SVE PO STAROM.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

My way (Horvat)…your way (Bandos)..ONLY WAY Vaš link …[/url]
Blize se izbori za novog/starog serifa u gradu

free flow information

New Report

Close