Bandić se ispravio: Majke odgajateljice neće u neto iznosu primati 5868 kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Bandić se ispravio: Majke odgajateljice neće u neto iznosu primati 5868 kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ha, ha, ha koji je ovo muljator. Pa tko njemu više išta vjeruje. Koli lik!? Sad više nema love. Ha, ha, ha. Sljedeći će mjesec reći da je to godišnja plaća, krivo…!?

Bandiću, premijeru, kako ide sastavljanje vlade…? Nedostaje nekih 72 glasa…?


Bandiću, premijeru, kako ide sastavljanje vlade…? Nedostaje nekih 72 glasa…?

Hrga ga već četiri dana čeka u Kninu, ne bi me začudilo da i majci Dragici isposluje retroaktivno jednu plaću, što ga je tako lijepo odgojila, nit pije, nit laže, nit krade, nit ima kumova

Ne znam kako je kod vas. Kod mene djeca koja rastu uz roditelje koji zive od socijalne pomoci obicno zavrse u kriminalu. Kada djeca vide da se moze zivjeti bez rada postaju nezainteresirana za skolovanje i posao te vecina postaju kriminalci.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Ne znam kako je kod vas. Kod mene djeca koja rastu uz roditelje koji zive od socijalne pomoci obicno zavrse u kriminalu. Kada djeca vide da se moze zivjeti bez rada postaju nezainteresirana za skolovanje i posao te vecina postaju kriminalci.

Kod nas je to razrađeni biznis. Znači kada u Zagrebu postaneš socijalni slučaj, jedan od uvjeta je da imaš najmanje jedno dijete.
osim besplatnog obroka, socijalne naknade, po djetetu dobiješ još cca 3500 kuna NETTO.

Da ne zaboravim da kao socijalni slučaj još dobiješ stan od grada (po mogućnosti novogradnja), po ključu jedno dijete, dvije sobe.

Naravno, ima i jedan uvjet.

Ne smiješ biti rođeni zagrepčanin.

Apsolutno se slažem da nedostatak posla daje previše slobodnog vremena pa se povećava stopa kriminala.

Ne bi rekao da je Bandić izuzetak koji potvrđuje pravilo.

New Report

Close