Pogledajte koliko će vam rasti plaća ako prođe porezna reforma

Naslovnica Forum Komentari članaka Pogledajte koliko će vam rasti plaća ako prođe porezna reforma

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A mirovine ?

nije li na netto 5 000 ,brutto oko 7450 ???

Pitanje je hoće li proći. Iskreno porezna olakšica bi trebala biti barem 4500kn i dalje razredi 9,13,17,25k.
Ali nije bitno. Bitno je da se sve opet vraca u vidu PDVa natrag državi a građani će osjetiti maleni porast standarda. Sve ove mjere su sitnica jer pravi problem je sto država ne funkcionira kao firma. Dakle ako zaradis dijeli,ako ne skratiti plaće. Uhljebi ce uskoro odlaziti.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Mirovine su i dalje uteg i isto neće pratiti. Al za taj problem su krivi uhljebi.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

E .ebes srecu! Taman sam se poradovala (kad mi je za 5 godina narasla mirovina 70 kn) da ce novo rukovodstvo biti vrednije, ucinkovitije i povisiti mi mirovimu od 1400,00 kn bar 100,00 kn a ono siiippaaak!! Krasnooo! Pocelo je pocelooo … Bijedo krepaj … Ooo sram i grdoba! Nikada vise nece dobiti moj glas!

E .ebes srecu! Taman sam se poradovala (kad mi je za 5 godina narasla mirovina 70 kn) da ce novo rukovodstvo biti vrednije, ucinkovitije i povisiti mi mirovimu od 1400,00 kn bar 100,00 kn a ono siiippaaak!! Krasnooo! Pocelo je pocelooo … Bijedo krepaj … Ooo sram i grdoba! Nikada vise nece dobiti moj glas!

Ja imam veliku plaću, tako da će meni porasti par tisuća ! A ovima koji imaju malu i jedva preživljavaju njima skoro ništa… Predobro ! Ovaj zakon kao da su ps..hopati slagali. Ali….meni dobro

New Report

Close