Još nismo fiskalno spremni za velika smanjenja poreza

Naslovnica Forum Komentari članaka Još nismo fiskalno spremni za velika smanjenja poreza

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Znači ako izaberemo Lex Kukuriku Milanovićevu koaliciju nema ništa od smanjenja poreza.

A ako izaberemo ove druge obečavaju smanjiti poreze:

Iskoristit ćemo priliku i dogodine riješiti i dio dugova koji ne stižu na naplatu

Za iduću godinu planiramo oko 2% deficita na razini opće države, kaže HDZ-ov ministar.

… prvi put u zadnjih 25 godina nominalno smanjen javni dug, i to za 4,8 mlrd. kuna, čime se Hrvatska svrstala u zemlje EU s najvećim smanjenjem duga.
Deficit opće države u prvih je 6 mjeseci za preko 5 milijardi kuna manji nego lani; dosegnuo je svega 0,2 % BDP-a, što je rezultat koji nismo viđali u javnim financijama.

da smo već ove godine uspjeli preokrenuti trend rasta javnog duga, odnosno da udio duga u BDP-u pada, a za iduću godinu, slijedom kretanja deficita i rasta gospodarstva, očekujemo i daljnje smanjenje.

Iskoristit ćemo priliku i dogodine riješiti i dio dugova koji ne stižu na naplatu

.

E moj administrator , a Pero ne koristi nedopuštene riječi “Lex Kukuriku Milanovićevu”. Da nije Pero netko iz redakcije.

@zvonkac,
u čemu sam pogriješio ?
Trebao sam napisati Lex Perković da svi znaju o čemu je riječ , o koaliciji koja je štitila optužene za ubojstva i državni terorizam?
Radi se o bivšoj Kukuriku koaliciji koja je pojačana osuđenim provalnikom Beljakom iz Hrvatske Seljačke Stranke.
Nije to Narodna koalicija , zločesto bi bilo da sam napisao nenarodna.

.

@Pero7
Diras mu se u familju,a to je nedopustivo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Važno je da smo uvijek bili spremni za velika povećanja poreza i javnog duga.

Bit ćemo spremni oko 2050. godine.

Nisam ni ja još spreman se odreći cice. Mlijeko toplo curka, mijauuuu.

E moj Lale! Normalno da nismo spremni kad nećemo ukinuti razne agencije, nepotrebne županije, uhljebe i političko (stranačko) pogodovanje, rekete Šuma, HGK i dr. Sve na štetu države i građana ! Problem je u donosiocima odluka među kojima ste bili i Vi,……a ostala neizmjerna šteta!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close