Video: Skoro pregazio policajca pa projurio kroz crveno

Naslovnica Forum Komentari članaka Video: Skoro pregazio policajca pa projurio kroz crveno

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Čemu čuđenje, pa kod nas ni ne postoji policijski nadzor pa čovjek niti ne očekuje da ga zaustave, i to molim vas na skuteru, a po Zagrebačkoj aveniji iliti po Bandićevom autodromu jure mrcine od 1000 ccm preko 150 km/sat i nikome ništa, niti policije niti video nadzora ali građani rade na samoorganiziranju.

Sumnjam da su ga uhvatili. Previše im je odmaknuo.

Ajme meni koliko njima treba da upale auto… dobro da nije izašao van pa prvo okretao onu ručicu iz 1917.godine… i onda se čude kako im pobjegne… bolje da su ih dronom gađali..
ali jest istina ovi pa 1000 ccm nitko ne šljivi niti kažnjava, uvijek je lakše obične građane hvatat a one čelave zakon štiti plavom kuvertom.

policajac ima srecu sto ovaj nije pao sa skutera

@ Antonio sudeći prema videu trebalo im je 20 sekundi od trenutka kad je ovaj prozujao pored njih da krenu što ipak nije tako loše …

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Pa dok posjedaš u auto sa onim pištoljom i plastičnom futrolom treba vremena jer priča mi prijatelj iz policije da se osjeća kao vitez u oklopu…Kopče od pojasa zapinju i pucaju svaki mjesec, a da je prave države i suda šta bi trebalo trčati za idiotom. Pa grad je cjeli pod videonadzorom i sam bi se on meni javio u postaju.

..i ja danas opet izbjegla saobraćjnu nesreću…..no, mladić je stao…..upoznali smo se, ispričao se,
pogledali smo automobile……rekao je , da me nije vidio……i drhtavim rukama ..primila sam
natrag volan i nastavila voziti, pitajući se ….da li su svi danas ludi….?!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

NEMA POLICIJE NA CESTAMA…….

Policija je angažirana na političkim skupovima, nogometnim utakmicama, i sl…..potrebnim zbivanjima…

A LJUDI GINU NA CESTI …ko nikada prije !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close