Potpore najviše porasle Todoriću, nered izazvali novopečeni seljaci

Naslovnica Forum Komentari članaka Potpore najviše porasle Todoriću, nered izazvali novopečeni seljaci

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

neka ste vi Gorupu isplatili 2,82 milijuna kuna potpore, nema veze što on ima obveze prema državi i PTKM, bit će za nove skije, netko bi morao do Remetinca radi ovakvih stvari

Bog, Toda, HDZ-SDP, seljaci…redoslijed


Bog, Toda, HDZ-SDP, seljaci…redoslijed

Zaboravio si Pipuna!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Tajkunizacija – tzv. slobodno tzržište na Balkanu….nije pod kontrolom……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Neka su isplatili i duplo vise ovome dobrome coviku.Nije mi zaj.A ove seljake po kratkom postupku.Vidis odma da je to stoka novopecena bez ikakvih manira za razliku od gospodina Todorica.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

velika staroprepečana prepredena obitelj puno i jede, neka se oni samo debljaju o državnom trošku, a ostali neka buše još rupica na remenu

To dokazuje , da sustav potpora funkcionira , samo u poduzeića sa STRUČNIM TIMOVIMA,
koji rade samoj taj posao………….IZVLAČE ŠTO VIŠE NOVACA IZ FONDOVA ..

Država, na žalost – još uvijek – NIJE PRIBLIŽILA taj segmet ..malim i srednjij poduzetnicima..

Već sam rekla….BESPLATNI UREDI , / koja plaća Županija ili država / NISU OTVORENI, za tu svrhu
a već su trebali biti.

Umjesto toga- CARUJU posrednici , koji proviziijama RASTJERUJU INVESTITORE. / Todorić
ništa ne plaća nikome- već preslagivanjem – zapošljava svoje ljude, /:

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ta novopecena stoka nije ni do koljena nasem reš prepečenom dobrom barba Ivici. Molim sve drzavne agencije da daju jos vise potpora ovom dobrom čoviku. Mi smo Ivičini, Ivica je naš!!!

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

“Puno jede”- genijalno

New Report

Close