Pavelić o traženju Jakovine da se odrekne milijuna: On mi više nije šef

Naslovnica Forum Komentari članaka Pavelić o traženju Jakovine da se odrekne milijuna: On mi više nije šef

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ja sam za!, treba platiti ako je donesao, osobno mi je bio prof jednog kolegija i to što su nam svjetonazori skroz drugačiji, čovjek je vrhunski menadžer!…..
Al treba vidjeti što je stvarno tu dobit što ne, da nisu samo fingirane brojke

Sa 400 mil kn godišnje dotacije od otimačine poduzetnicima i mentoli kao Maras bi bili uspješni! Nek se okuša u privatnom sektoru! Ovako je samo uhljeb….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Ja sam dipl.ing šumarstva i često sam u kontaktu sa kolegama iz struke. Na papiru je to istina, čovjek vrhunski manager ko i Todorićevi :-). No, nasprem rezanja ulaganja u šumske prometnice, nasprem smanjivanja broja ljudi (ugovori o radu, a oni o djelu preko agencije (živo me zanima tko su vlasnici tih agencija) nisu zaposlenici HŠ-a), Općekorisne funkcije šuma (OKFŠ), neodržavanje mehanizacije, pa naravno da kratkoročno sve izgleda odlično… No pitanje koje se postavlja je: Koliko će (ako dođu) Hrvatske šume morati novca izdvojiti za to što se godinama uskraćivalo? Koliko su sretni poduzetnici iz drvnog klastera što im je nekima srezao godišnje ugovore za čak do 20%? Koliko je otišla cijena trupaca gore (većom naravno potražnjom 🙂 )? Tko su vlasnici firma s velikom količinom na koju imaju pravo godišnje, a da nemaju ni banzek 🙂 ? Zapošljavanja u HŠ-u skoro da i nema, a čemu onda uopće postoji šumarski fakultet? Godišnje 100 ljudi prima u 2 smjera…, kaj s tim studentima… Zagrebačka škola šumarstva je način gospodarenja šumama općepoznat struci u cijelom svijetu i cijenjen. Postoji način na koji se to radi, jer vam za uzgoj hrasta treba za ophodnju 120 do 160 godina. Mislim da bi najbliža usporedba bila ko da imate polje krumpira, a da put do njega ne kosite, da ne čupate korov i ne špricate protiv zlatice na površini Istre recimo… Krumpira će biti, a kakti ćete puno uštedjeti ako ga zapustite, ili da ga vadite traktorem koji niste servisirali 4 godine pa ako stane stane (moli boga da radi 🙂 ).

Očekivala sam KVALITETNIJE rješenje – IZGUBLJENOG PRORAČUNSKOG novca- zbog kojeg smo
se svi odrekli mnogo toga ………… a završio je u privatnom džepu…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close