Šok iz HZZ-a: Bez najave ukinuta mjera stručnog osposobljavanja

Naslovnica Forum Komentari članaka Šok iz HZZ-a: Bez najave ukinuta mjera stručnog osposobljavanja

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Mene su nazvali neki dan iz HZZ.a….. Ako / do 14.30 / ne donesete ovjerenju NOVU – NOVCATU
zadužnicu bjanko – kojom pokrivate svoju obavezu za pripravnika….. raskinut će se ugovor….
.
Trći javnom bilježniku, trči na HZZ…vele kod javnog bilježnika, da su i drugi poduzetnici bijesni
ko psi…
Rekoše…ako danas prime zadužnicu..dobit će novce..
Pa, to mi nije baš jasno…. Pa, zar naše zadužnice – država deponira u BANKAMA- ko neko
jamstvo z SVOJE POZAJMICE / kredite / ili kako ? Šta im to hitno treba……i zašto bi na osnovu
toga slali novac u HZZ.?

MOže se samo jadno zaključiti….: AKO će prišparati taj novac – i spasiti državu od propasti-
dobro su napraviili…… djeca su ionako- ta – na kojima ćemo i u državi šparati….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

država radi na tome da građani crknu od gladi ili da isele u inozemstvo.

“Oni su našu mladost potjerali u svijet, dragi prijatelji”….” mi ćemo zaustaviti iseljavanje, dragi prijatelji”….”mi ćemo vratiti našu mladost u Hrvatsku, dragi prijatelji”…….”mi ćemo povećati natalitet, dragi prijatelji”……”mi ćemo osigurati svijetlu budućnost našim građanima”…….. tako govoraše mađaron KaraMolko mjesecima. I što smo dobili od tih obećanja:

– nema 1000 Eura za novorođenčad
– nema potpore za zapošljavanje,
– nema potpore za samozapošljavanje,
– nem potpore za usavršavanje,
– nema za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa,
– nema za javne radove”, stoji na stranicama HZZ-a.


…- nem potpore za usavršavanje,
– nema za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa,

A u cemu bi se ti usavrsio? U baljezganju po poslovnom? A strucno si se na ovom forumu osposobio bez da si zasnovao radni odnos. Zato ne brini sve je u najboljem redu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Država treba odviknuti uhljebe od hranjenja na Državnim Jaslama.
Svak nek se je*e na svoj račun.

Zamislite si starček od 29 godina pa se još nije zaposlio ?
Pa šta si radio do duboke starosti ?
I sada bi se on pod stare dane na naš račun osposobljavao ?
Nema.
Skini nam se već jednom.

.

Pero7, nek se tvoji skinu s kopanje …..i nek zasuču rukave i proliju znoj…a ne da se vozickaju na teret
sirotinje, isplaćuju urnebesne plaće dok se mladi pakiraju itd,itd….

Stavite Plenkovića nek kopa vinograd..ko njegov radišan otac.nekada .. a djecu ostavite na miru!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


"Oni su našu mladost potjerali u svijet, dragi prijatelji"…." mi ćemo zaustaviti iseljavanje, dragi prijatelji"…."mi ćemo vratiti našu mladost u Hrvatsku, dragi prijatelji"……."mi ćemo povećati natalitet, dragi prijatelji"……"mi ćemo osigurati svijetlu budućnost našim građanima"…….. tako govoraše mađaron KaraMolko mjesecima. I što smo dobili od tih obećanja:

– nema 1000 Eura za novorođenčad
– nema potpore za zapošljavanje,
– nema potpore za samozapošljavanje,
– nem potpore za usavršavanje,
– nema za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa,
– nema za javne radove", stoji na stranicama HZZ-a.

Izvrsno. Sto politicari manje poticu to ce ekonomiji biti bolje.

Sve te poticaje financiraju uspjesne firme i gradjani koje placaju poreze.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

To je rješenje.

Smanjite poreze i ostavite lovu onima koji zarađuju.

Oni će stvoriti novu lovu za sve .

Smanjite apanažu svim našim ovisnicima o Državnim jaslama , a to su :
oni koji su nas zadužili za 100 miliardi , Nedomoljubi , “Kulturnjaci 2016.”, tzv.civilne udruge, tzv.nevladine udruge , tzv.“neprofitne udruge” , tzv.Gong , Babe , Žabe , Rode , LGBT istospolni ovisnici , Kukurikutalni šuvarovi reformatori , crveni , tzv.“antifašisti” rođeni poslije 45. , protivnici bilo kakve Reforme , Centar za mirovne studije , Platforma 112 , razne štetočine , lijeni hipohonderi koji nisu nikada radili , nekoliko stotina raznih sindikata , umirovljenici sa nezarađenim mirovinama….

.

odraz kradezeove kratke vladavine. neka upamti stoka sitnog zuba. neka i treba tako da razmisle ubuduće. najbolje je rekla bernarda i to je suština hdz-ove vladavine ” nek crknu”

davanje novca nekom da bi nekog zaposlio je najbesmisleniji način trošenja novca poreznih obveznika i najbesmisleniji način da smanjiš nezaposlenost

New Report

Close