Todorić priprema prodaju jednog dijela svog carstva

Naslovnica Forum Komentari članaka Todorić priprema prodaju jednog dijela svog carstva

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Belje?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Dugovi nagrizaju poziciju agrokora (a gdje su kulmerovi dvori na tom popisu koju su u gupu zagreba označeni kao hotel, a ne stambena kuća). Baš me zanima hoće li nakon tog famoznog IPO u londonu tim ulagačima naš pajdo prodavati iste fore koje je i nama sa priznavanjem vlastitih dugova i izguravanjem malih dioničara.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Kakav ce uticaj imat Brexit na Agrokor i taj veliki famozni IPO?

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

proslo je vrijeme napredovanja sad je pitanje dali ce uspijeti uopce zadrzati firmu od bankrota, ja se cudim gos todi da je toliko pohlepan i uporan sta ce mu to ,a malo jace ribe ce ga uskoro pojesti za dorucak.


Kakav ce uticaj imat Brexit na Agrokor i taj veliki famozni IPO?

S obzirom da UK više neće biti dio EU, to potencijalno može zakomplicirati cijeli proces i povećati njegov trošak… Sve zavisi o dogovoru između UK i EU… Ali mislim da EU nakon ovoga više neće pristati na kompromis i ustupke koje bude tražilo UK…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Bas kao sto je on navukao nas, tako ce sad oni navući njega

I Tedesci je prodao 49% svoje Atlantic grupe (ajde nešto mu još drži žena) pa nitko nije pisao o tome kao o bankrotu.

Percepcija javnosti je čudo.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

zna li se koji dio se prodaje, onaj zarađeni prije rata ili onaj “zarađeni” u toku i poslije

Gdje je BELJE u ovoj priči?

Bliži se trenutak...

Todi je ionako cilj uzeti sto se vise moze od drzave za nula kuna i onda evakuacija. Taj bi odavno propao da ne posluje s drzavom. Da je uspjesan ne bi se vani zaduzivao s 10%-nom kamatom.

Pritisli krediti……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Gospodine Todoric ne prodajite ono sto ste mukotrpno godinama gradili.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close