Sinčić: Gospodine Oreškoviću, možete napustiti zemlju kao gospodin

Naslovnica Forum Komentari članaka Sinčić: Gospodine Oreškoviću, možete napustiti zemlju kao gospodin

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Problem i jest što nam takvi kao Orešković odlaze, a takvi kao Sinčić ostaju, dapače sjede u Saboru.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

JosefBeuys: spot on! Ovakvi kao sto je Sincic najveca su prijetnja HR ekonomiji jer da slucajno iz nekog populistickog trenda dobiju neku snagu u Saboru bacili bi nas instantno 50 godina u proslost!

Problem je što su nas ovakvi što su doveli Oreškovića(igrača krupnog kapitala koji je došao obaviti posao za strane interese) i doveli u situaciju gdje smo sada. Sinčić na vašu žalost nema ništa s time.

da povede i svu ostalu gospodu iz Sabora i Vlade, nitko ne bi primjetio da ih nema, niti bi bilo kome nedostajali, uključujući i Sinčića

Savjet je O.K.
Tim je bija premijer malo se skita po svitu bija kod Pape ……sad opet natrag na pravi posal za pravu plaću .
Sinčić je na nekih 15 % …….. vjerojatno budući ministar ………….. A petrov bi moga doma u maslinik .

Hahaha……Sinčić je lakrdijaš bez trunke iakustva i to ga čini poštenim!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

jadno nama ako bi ovakov jeftini populist bio u buducnosti dio vlasti!
ali s obzirom na nacin na koji nas narod razmislja, nebi me to previse zacudilo.


jadno nama ako bi ovakov jeftini populist bio u buducnosti dio vlasti!
ali s obzirom na nacin na koji nas narod razmislja, nebi me to previse zacudilo.

Kod nas ljudi idu u politiku radi plaće i častohljeplja ….. da nije tako ne bi bilo ovako
Ovaj psihijatar je izgubija kompas totalno prije su bili isti hdz-sdp a sad tvrdi da je samo karamarko problem a s hdz-om se slaže toliko da bi najradije posta njihov član . Većeg licemjer nije bilo dugo fuj.
…….. sinčić je za njega car

A vidi ovog mladog marxiste , zaluđenog teorijama zavjere i borbom protiv svog ” zla” zapada i krupnog kapitala . I on traži odlazak premijera , hebote koji lakrdijaš !

New Report

Close