Petrov: Karamarko mora otići iz Vlade, Most će glasati za SDP-ov prijedlog u Saboru

Naslovnica Forum Komentari članaka Petrov: Karamarko mora otići iz Vlade, Most će glasati za SDP-ov prijedlog u Saboru

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Čini mi se da je nekima jako stalo da se reforme u potpunosti zaustave , a uskoro će mo doznati koji su to mudrijaši !

Jednom se mora dostići standard da svatko tko ima nekakvi teret ne može obnašati javne funkcije, pa makar zbog toga išli ponovo na izbore…

u Dubrovačkoj republicije se je knez birao na mjesec dana, koliko je poznato to je najkrači mandat za nekog vladara na svijetu koji je bio propisan zakonom….

nije mi zao tomice ali mi je zao sto ce to biti gubitak od 1 godine, mozda zadnje sanse za HR!

Veliko poštenje od neretvanski gusara!!

Želim izbore samo da operem gorčinu što sam glasa za Most..

Koji redikuli ………………

VL:


“komunisti” iz Mosta , iz marginalne provincijske skupine koja je osvojila manje od 15 % glasova , a drže se kao najznačajniji politički čimbenik u zemlji.

gradonačelnici iz zabiti koje imaju nekoliko stotina stanovnika …

možete li zamisliti da netko sjedne za upravljač zrakoplova a do jučer mu je jedino prijevozno sredstvo bilo magare ”

http://www.vecernji.hr/premium/za-hrvatsku-je-spas-sto-prije-rijesiti-se-mostovih-komunista-1080097 [vecernji.hr]

Nastavak Kukuriku politike što gore to bolje.
Posve je jasno da je to Hrvatskoj Državi podmetnuli oni štetočine koji su nam i obečali “pakao” , oni koji su govorili “ili mi ili oni” , oni koji su 2016. izmislili “antifašiste”…

Da je ovima provincijalcima do pravice pričekali bi još par dana da svi vidimo šta o “slučaju” kažu institucije sistema.

.

Jedini komunisti i rekacionari su partijaši iz HDZSDP-a, a koji kontinuirano uništavaju ovu zemlju 20 godina. Za veleizdaju i protudržavni rad bi se trebalo suditi! Ne razumijem primi.tivce, ako nisu uhljebi, koji podržavaju štetočine i ljenčine!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

možete li zamisliti da netko sjedne za upravljač zrakoplova a do jučer mu je jedino prijevozno sredstvo bilo magare ”

e meni je sada napokon drago što sam glasao za most a i opet ću… da nema njih sada bi bili karamarkova avlija a avion i putnici u komadima razasuti negdje na obroncima dinare

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Veliko poštenje od neretvanski gusara!!

Želim izbore samo da operem gorčinu što sam glasa za Most..

Koji redikuli ………………

Jedini redilkul ovdje si ti.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


VL:

"
“komunisti” iz Mosta , iz marginalne provincijske skupine koja je osvojila manje od 15 % glasova , a drže se kao najznačajniji politički čimbenik u zemlji.

gradonačelnici iz zabiti koje imaju nekoliko stotina stanovnika …

možete li zamisliti da netko sjedne za upravljač zrakoplova a do jučer mu je jedino prijevozno sredstvo bilo magare "

http://www.vecernji.hr/premium/za-hrvatsku-je-spas-sto-prije-rijesiti-se-mostovih-komunista-1080097 [vecernji.hr]

Nastavak Kukuriku politike što gore to bolje.
Posve je jasno da je to Hrvatskoj Državi podmetnuli oni štetočine koji su nam i obečali "pakao" , oni koji su govorili "ili mi ili oni" , oni koji su 2016. izmislili "antifašiste"…

Da je ovima provincijalcima do pravice pričekali bi još par dana da svi vidimo šta o "slučaju" kažu institucije sistema.

Dobro je znamo da si luda hadezenjara, prašino.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


možete li zamisliti da netko sjedne za upravljač zrakoplova a do jučer mu je jedino prijevozno sredstvo bilo magare "

e meni je sada napokon drago što sam glasao za most a i opet ću… da nema njih sada bi bili karamarkova avlija a avion i putnici u komadima razasuti negdje na obroncima dinare
[/quote]
tome je u pravu kad kaže da nema afere …………… razlog za rušenje istog je banalan.

recimo da je razlog bio Kaštelanski staklenici d.o.o. ….. prekid stečaja i brza prodaja imovine di bi apsolutno svi zaradili a najviše država . Di se mogu ostvariti ulaganja u stotinama miliona ….. to bi moga shvatiti jer se boriš za državu, bivše radnike kojima se duguju plaće i notpremnine , male dioničare …. a ne ovaj kretenizam. Inače ovaj slučaj mu je poznat i nije se o tom oglasija.

Pa ako božo misli da bi tomo naštetija državi radi ina-e a zbog nekih 150-200 tisuća kuna …… onda je plitak totalno.
Ovaj most je izgleda od gnjili greda a nama treba armirano-betonski.
Ja više na izbore neću!!!!


možete li zamisliti da netko sjedne za upravljač zrakoplova a do jučer mu je jedino prijevozno sredstvo bilo magare "

e meni je sada napokon drago što sam glasao za most a i opet ću… da nema njih sada bi bili karamarkova avlija a avion i putnici u komadima razasuti negdje na obroncima dinare
[/quote]
tome je u pravu kad kaže da nema afere …………… razlog za rušenje istog je banalan.

recimo da je razlog bio Kaštelanski staklenici d.o.o. ….. prekid stečaja i brza prodaja imovine di bi apsolutno svi zaradili a najviše država . Di se mogu ostvariti ulaganja u stotinama miliona ….. to bi moga shvatiti jer se boriš za državu, za bivše radnike kojima se duguju plaće i otpremnine , za male dioničare …. a ne ovaj kretenizam. Inače ovaj slučaj mu je poznat i nije se o tom oglasija.

Pa ako božo misli da bi tomo naštetija državi radi ina-e a zbog nekih 150-200 tisuća kuna …… onda je plitak totalno.
Ovaj most je izgleda od gnjili greda a nama treba armirano-betonski.
Ja više na izbore neću!!!!



Veliko poštenje od neretvanski gusara!!

Želim izbore samo da operem gorčinu što sam glasa za Most..

Koji redikuli ………………

Jedini redilkul ovdje si ti.
[/quote]
Dati sam sebi ime “poaskubidu” …… božo će se vratit svojoj profesiji a ti da ga posjeti.

Nije to sramota ….. niko bolest nije kupija!

tome je u pravu kad kaže da nema afere …………… razlog za rušenje istog je banalan.

Pa ako božo misli da bi tomo naštetija državi radi ina-e a zbog nekih 150-200 tisuća kuna …… onda je plitak totalno.
Ovaj most je izgleda od gnjili greda a nama treba armirano-betonski.
Ja više na izbore neću!!!!

kako banalan…ako je tebi politička korupcija banalna, tj. avans od 500k kn i to bez onoga što ne znamo i što bi se tek trebalo isplatiti po obavljenom poslu, onda to najviše govori o tebi samome i meni je ispod svih kriterija razgovarati s takvim osobama jer je sve što pišeš gnjilije od gnjilih greda s kojim uspoređuješ most koji je ovu korupciju javno razotkrio!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ante77 – ili si potpuno neiskusan ili imaš problema sa razmišljanjem!? Smješno/tragično je kako Karamrle za sitnu lovu (kikiriki) prodaje nacionalne interese, a njegova supruga u maniri turskih haračlija dobiva posao na temelju svojeg iskustva pseće frizerke! Hrvatska je u ovakvoj situaciji jer nam kokošari vode državu pa kad vide 200 Evra u komadu počne curiti slina…. i onda naravno napadamo one koji nisu kokošari! Opet ću glasati za MOST jer to je jedini izlaz iz žabokrečine!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close