Milanović: Hrvatska nema Vlade, nema vlast i to nas zabrinjava

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović: Hrvatska nema Vlade, nema vlast i to nas zabrinjava

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Sve, sve, sve – samo nkad ne ono pravo

Gledajući ovaj članak čovjek se pita ima li Mlanović – i ne samo on nego i na primjer Karamarko i Petrov – pojma o tome što se upravo sada dešava u Grčkoj i kakve mjere nove, dodatne štednje grčki parlament mora izglasati danas (nedjelja 08.05.2016) ?

Bilo bi smiješno od njih očekivati da znaju kako će izgledati grčki scenario u slučaju Hrvatske, ali da ne znaja ama baš ništa i da grčku uopće ne spominju a kamoli nešto poduzimaju je ipak neshvatljivo.

marx ?
kako oni to i mogu znat ?
pa ko je od njih ikad u zivotu zaradio 500 kn ?
njihov domet je razmislit o novom kreditu za nahranit nove i stare uhljebe, a ko ce vracat dugove nije bitno.
njihov mozak razmislja na nacin da smo mi tu radi njih a ne oni radi nas !!!!!!!!

Basnoslovni uspjesi Milanovićeve Kukuriku vlade koja bi se rado vratila na vlast:

Zadužili su nas za 100 miliardi !

Ostavili su 325.000 Blokiranih !

Čak 100.000 zaposlenih je manje !

Čak 100.000 obitelji se iselilo iz Hrvatske !

Dignuli su poreze , PDV , Plin , Struju ….

A kako je tek vladala stranka iz koje su se transformirali u Stranku Demokratskih Promjena:

http://direktno.hr/en/2014/direktnotv/45160/Potresni-dokumentarac-o-Hudoj-jami.htm [direktno.hr]

.

Sve, sve, sve – samo nikad ne ono pravo

mars2

Slažem se s tvojim navodima, ali ja sam naivac koji puno toga ne razumije. Evo sada je već ponedjeljak a čitam da su Grci (parlament) izglasali novi i paket tax and incomes reforms – čitaj novo smanjenje plaća i mirovina, odnosno novo smanjenje standarda. No jedna od stvari koja mi nije jasna su taj nevjerojatan strah i nevjerojatna nezrelost kod neših običnih ljudi, “raje”. Kad pokušaš s nekim razgovarati o tome svi se uspaniče i, da prostiš, “bježe kao prestrašene kokoši”.

A taj grčki scenario u hrvatskoj verziji je jasan da ne može biti jasniji – nemamo kamo uteći i samo možemo stegnuti remen i pripremiti se da to bude što manje bolno… Jer činjenica da su i Hrvati jedan od naroda koji uvijek izabire bijedu dolazi na naplatu, badava sva samoobmanjivanja.

New Report

Close