Turska Dogus Grupa zainteresirana za ACI

Naslovnica Forum Komentari članaka Turska Dogus Grupa zainteresirana za ACI

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

To je prava svrha posjeta turskog Predsjednika….. da kupi, što više hrvatske imovine po što nižoj cijeni….!
A ne da gleda babu na Pantovčaku.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

zašto ne bi kupili naše političare, nitko neće uložiti u ove naše veleumne prodavače države

Da nebi bilo zabone ,
Turci ne dolaze odati počast Nikoli Šubiću Zrinskom na 450 godišnjicu pogibije.
100.000 Turaka protiv 2.500 Hrvata !
I dalje imaju isti cilj , okupirat Hrvatsku , samo sada bez nasilja.

“Tako su od jutra do mraka branitelji i dalje nastavili uspješno odbijati mnogobrojne juriše, nanoseći teške gubitke turskoj vojsci.
Sultan Sulejman I. je iznenada umro 4. rujna, ali veliki vezir Mehmed-paša Sokolović vješto je zatajio njegovu smrt, da njegova iscrpljena vojska ne bi izgubila moral.
Nakon što su 7. rujna vatrenim strijelama i loptama zapalili grad, Turci su očekivali predaju, ali Zrinski i preživjeli junaci provalili su iz grada, te su junački poginuli, skupo prodajući svoje živote.
Nakon što je Juraj Horvat topom napravio prolaz kroz tursku skupinu kod pokretnog mosta, Nikola Zrinski krenuo je u proboj iz utvrde.
Najprije je pucao iz samokresa, a zatim Turke nastavio sjeći sabljom.
U neravnopravnoj bitci, Turci su Zrinskog triput pogodili iz arkebuza, dvaput u tijelo i jednom u glavu.
Kada je pao s konja, okružili su ga njegovi vitezovi kako bi ga obranili.
Među ostalima, poginuli su plemići Vuk Papratović, Nikola Kobač, Petar Patačić, Lovro Juranić i Đorđe Pozojević.

Mrtvom Nikoli Zrinskom janjičarski je zapovjednik dao odsjeći glavu.
Truplo mu je pokopao Mustafa Vilić iz Banja Luke, nekadašnji Nikolin zarobljenik.

Glavu hrvatskog bana, jednog od najvećih europskih junaka onoga vremena, vezir Mehmed-paša Sokolović poslao je svom bratiću budimskom paši Mustafi. ”

https://www.youtube.com/watch?v=LVhUQa3JbI0 [youtube.com]

.

.

kada dignu cijene, mi ćemo svoje brodove vezati po uvalama za kamen

ako nasi bijedni politicari prodaju ACI,mozda nam je najbolje svima da se iselimo !
jer ako takvu firmu triba prodat, a mi in dopustimo, mozda mi onda nismo bolje ni zasluzili .


Da nebi bilo zabone ,
Turci ne dolaze odati počast Nikoli Šubiću Zrinskom na 450 godišnjicu pogibije.
100.000 Turaka protiv 2.500 Hrvata !
I dalje imaju isti cilj , okupirat Hrvatsku , samo sada bez nasilja.

"Tako su od jutra do mraka branitelji i dalje nastavili uspješno odbijati mnogobrojne juriše, nanoseći teške gubitke turskoj vojsci.
Sultan Sulejman I. je iznenada umro 4. rujna, ali veliki vezir Mehmed-paša Sokolović vješto je zatajio njegovu smrt, da njegova iscrpljena vojska ne bi izgubila moral.
Nakon što su 7. rujna vatrenim strijelama i loptama zapalili grad, Turci su očekivali predaju, ali Zrinski i preživjeli junaci provalili su iz grada, te su junački poginuli, skupo prodajući svoje živote.
Nakon što je Juraj Horvat topom napravio prolaz kroz tursku skupinu kod pokretnog mosta, Nikola Zrinski krenuo je u proboj iz utvrde.
Najprije je pucao iz samokresa, a zatim Turke nastavio sjeći sabljom.
U neravnopravnoj bitci, Turci su Zrinskog triput pogodili iz arkebuza, dvaput u tijelo i jednom u glavu.
Kada je pao s konja, okružili su ga njegovi vitezovi kako bi ga obranili.
Među ostalima, poginuli su plemići Vuk Papratović, Nikola Kobač, Petar Patačić, Lovro Juranić i Đorđe Pozojević.

Mrtvom Nikoli Zrinskom janjičarski je zapovjednik dao odsjeći glavu.
Truplo mu je pokopao Mustafa Vilić iz Banja Luke, nekadašnji Nikolin zarobljenik.

Glavu hrvatskog bana, jednog od najvećih europskih junaka onoga vremena, vezir Mehmed-paša Sokolović poslao je svom bratiću budimskom paši Mustafi. "

https://www.youtube.com/watch?v=LVhUQa3JbI0 [youtube.com]

.

ti si ultradebil. mi nikad nismo ratovali sa turcima , nego su ratovali austrijanci i mađari, a mi smo bili meso za klanje. kad ćeš to shvatiti već jednom. turci nas poštuju, austrijanci nas smatraju smećem, kao i mađari i nijemci. dokad ćeš njegovati taj konjušarski mentalitet.

a što se tiče kupnje ACI-ja, samo naprijed. oni znaju kako se radi posao. a ovaj što kaže da će vezati brod na kamenu – a gdje ga sad vežeš? u ACI marini? ako je tako, onda imaš love i onda ti neće biti problem platiti malo više, iako sumnjam da bi itko dizao cijene.

...povijest se ponavlja...

ako malo pogledamo povijest poslovanja aci-a koji je u onom sistemu bio pojam nečega, a u rh im je nanesena nesaglediva šteta računica je jasna. bolje je to pokloniti crnom ci.anu nego održavati ovakvo stanje.

who dares, wins

A di su naši iseljenici ……. zašto ne oni ! Ja bi da našima iz Punta Arenasa ako treba i mukti -doli bura dere cilu godinu !!!

Od cijele ove price najzalosnije je da aci ima samo 190milj kuna prihoda. Da sulejmani ovo dobiju bi imali 200 milja ali eura prihoda. A kod nas taj aci vode razne protuhe pa i ljubimice od ministara kao sto je bio onaj debilcic-pajdas.

Admiral Davor Domazet-Lošo objašnjava pozadinu dolaska turskoga predsjednika Tayyipa Erdogana, motive i ciljeve.

PRAVA ISTINA!
General LOŠO OTKRIO POZADINU ERDOGANOVE POSJETE HRVATSKOJ:
Uz ponizne Hrvate, stvara se novo Otomansko carstvo?!

-Meni je ova opsada Zagreba kao generalu Domovinskog rata malo čudna.
To nismo imali ni u Domovinskom ratu, a da bi sada imali.
Osim toga, riječ je o turskom predsjedniku koji je u Bosni prije nekoliko godina izjavio:
‘Otomansko stoljeće na Balkanu je divna priča, a sada je vrijeme da se ta priča obnovi’.
Hrvatska politika u ovom trenutku vrši tuđe interese – tvrdi Lošo i dodaje:
‘Ta izjava turskog predsjednika, za kojeg sam gotovo siguran da ga nitko ne želi primiti, osim kod nas, znači u prijevodu da on provodi svoju geopolitičku strategiju do 2o71.
koja je javno objavljena.
A to je tisuću godina od nastanka turskog carstva – rekao je adimiral Domazet Lošo .
Na samom početku Lošo je primjetio jednu vrlo važnu stvar.
Ni jedan mediji u Hrvatskoj, pa ni oni masovni, nije zapravo objasnio čemu posjeta turskog predsjednika Hrvatskoj, i što se to zapravo događa kod nas.
Pa su tako mediji više davali pažnje tome tko je što obukao ali i samoj blokadi Zagreba koja je u najmanju ruku – smiješna.
Što su to mediji i Vlasti zatajile od Hrvata poslušajte u nastavku!

LOŠO OTKRIO POZADINU ERDOGANOVE POSJETE HRVATSKOJ: Uz ponizne Hrvate, stvara se novo Otomansko carstvo?!

.

New Report

Close