Tvrtka Mate Granića ide u stečaj zbog duga od gotovo milijun eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Tvrtka Mate Granića ide u stečaj zbog duga od gotovo milijun eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Respektabilan iznos s obizrom da je tvrtka sa 1 zaposlenim. Naši političari imaju raznih talenata

Mi smo imali ministra gospodarstva kojem propadne tvrtka, mi smo imali ministra vanjskih poslova
kojem propadne tvrtka za konzulting…. ma ima da pukneš od smijeha

Pravo je cudo da je Bago jos uvijek predsjednik uprave Koncara. Cini se da pola tebi pola Bagi ne utjece na procjenu etickog profila osobe koja vodi jednu tako veliku kompaniju u Hrvatskoj.

Nadam se da će netko prije brisanja iz registra pogledati na koji način je konzultatska firma prvog savjetnika Pantovčaka i ADZa Mate Granića natukla takav gubitak. Mislim da je u slučaju ovog znalca dovoljan promet po računu.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Stvarno prave preporuke za savjetnika precjednice. Važno je da si u našem jatu pa radi što hoćeš.

kako firma za konzalting može nakupiti tolike dugove, ako samo ”pamet” prodaje?


kako firma za konzalting može nakupiti tolike dugove, ako samo ''pamet'' prodaje?

dao je pamet a nisu mu platili, zato je sada nema, pa je valjda postao predsjedničin savjetnik za gubitke i stečaj države,

inače ako bi se moglo napisati, kome je to gospon bivši liječnik i ministar, a sadašnji konsultant, nije platiop obveze, pa da mu ne plaćamo konsultacije, nego da besplatno i mi probamo tako, Mate, Mate, opet ćeš u zatvoru završiti

New Report

Close