Hrvatskoj stigla oštra kritika iz Njemačke

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvatskoj stigla oštra kritika iz Njemačke

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ajoj u kakvoj je panici bila slovenija ,kada nas je zaustavila u pregovorima !
jos i sad se tresu nasi prijatelji u slo !

G Kirchbaum , možete nam lagano p……….

Zna solit pamet Hrvatskoj a isto ne vrjedi npr. za Ruse. Hrvatska kao clanica EU ima pravo na svoj stav i to joj nitko ne moze oduzeti, poglavito kad su u pitanju nerazjasnjene cinjenice iz rata. Druga je stvar sto nijednom hrv politicaru nisu hrvatski interesi najbitniji nego vlastiti. Zato vanjska politika ne postoji pa se ljudi koji mrze i ne vole Hrvatsku kandidiraju pod hrvatskim stijegom za funkcije. Jedini portal koji u HRV nesto vrjedi je narod.hr. Mesic je redoviti gost Oktoberfesta s Budom Loncarom, gdje svake godine rezerviraju stol i ispijaju litre pive. Nista i nigdje taj potrosac nije za HRV “dogovorio”, samo potrosio i krao. Koliko je bahat a narod slijep vidi se po nacinu na koji se dize na zadnje noge cim ga netko beskorisnog spomene. Poslovni treba promjeniti svoj naziv u “Potplaceni” dnevnik.

inace doticni gospodin je prilikom ulaska 2013 htio hrvatskoj nametnuti dodatne klauzule koje bi bile aktivne nakon ulaska…nesto kao moratorijs kaznama.
kako ni jedna drzava to niej imala, ova ucjena nije prosla od strane sluzbene njemacke.
toliko o tom “gospodinu” i njegovoj objektivnosti i sklonosti prema hrvatskoj.

Ma taj tip je š..p..k, pili smo skupa za šankom, tako lupeta kad je pijan

PD,

pretjerujete.
Radi se o (kako bi bivši premjer rekao) malom mišu.

.


PD,

pretjerujete.
Radi se o (kako bi bivši premjer rekao) malom mišu.


za slucajnog premijera su svi bili mali misevi. ne znam kako se zove ta bolest ali znam da dijagnoza mora postojati.

Podržavam pregovaratelje iz Hrvatske, koji štitew interes naše države………iz koje su od stranke, nije
bitno…

Sad je prava prilika da Srbi ispune svoje obveze prema Hrvatskoj, i ne smije im se popustiti, pod
nikakvim prijetnjama…..!

Samo hrabro držati svoje zahtjeve i ne popuštati zbog prijetnji niti blokada…….
I mi smo krv pišali, zbog Slovenaca , kako su nas maltretirali…ali, smo slušali i sve napravili
ko mala djeca…tako moraju i Srbi – bez pogovora i tužakanja lokalnim političarima u EU-.-..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

a jeste jadni i napaljeni na te srbe. što bi naši ljudi bez srba i koga bi mrzili? uopće ne gledate širu sliku. srbija hitno mora u EU radi presjecanja veza sa rusijom. na to misle ovi na zapadu , briga iz za naše plemenske ratove koji ne prestaju u vašim glavama niti danas. opsjednuti ste srbima i srbijom, to zaista nije normalno. nešto kao kad su oni 89-90 bili opsjednuti nama, a na kraju je ta opsesija završila ratom. baš me zanima kako će ovo novo navlačenje naroda (s obe strane) završiti. moguće novim ratom, ali sa malo većim ulogom. stanite na loptu više i uzdignite se iznad primitivnih balkanskih plemenskih osjećaja i sagledajte širu geostratešku sliku pa će vam biti jasno koji je cilj zapada. i naučite živjeti bez sitničarenja, bez bijednog ponašanja jer upravo smo sada mizerni kao slovenci. što smo mislili o slovencima tada? da su jadni. e pa tako smo sad i mi jadni jer smo obećali da nikog nećemo zaustavljati na putu u EU. riječ je nešto što u bivšoj jugi ne vrijedi dulje od 5 minuta.

...povijest se ponavlja...

Samo držite tu oštru kritiku daleko od djece da se ne bi posikli.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close