Juretić objasnila tko će dobiti 1.000 eura za novorođeno dijete

Naslovnica Forum Komentari članaka Juretić objasnila tko će dobiti 1.000 eura za novorođeno dijete

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Dakle nitko ne stoji iza svojih riječi!
Prijatelj je dobio blizance i dakle neće dobiti svojih 2000 Eura,
jer mu je netko mazao oči???

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Časna ministrice,

I onom roditelju koji ima milione isto bi 1.000 Eura dobro došlo.
Vjerojatno ima milione zato što je vrijedan , marljiv , radišan , pametan , štedljiv , poduzetan…
I vjerojatno će takva biti i sva njegova djeca.

S druge strane oni roditelji koji nemaju ili su socijalni slučajevi često su neće raditi , lijeni ,rastrošni , cjeli život nezaposleni na burzi , nikad zaposleni , nikad platili porez ,…
I vjerojatno će i njihova djeca biti takva .

Jedino bi pošteno bilo da sva djeca dobiju 1.000 Eura , i to tako da svima roditeljima povečate porezni odbitak po djetetu.

.

Hrvatski se kaze milijun. Za milijune sigurno nije dovoljno biti ‘marljiv i radisan’ vec uglavnom je rijec o poslovima na rubu legalnosti i kod nas i u svijetu osim profesionalnih sportasa. A ova mjera nece nista znacajnije pokrenuti. Jedino institut ‘majka odgajateljica’ za zene s cetvero djece moze napraviti pomak uz razne druge potpore za rjesenje stambenog pitanja itd.

Ono što sam napisala za socijalno ugrožene – OBITELJI, koje će upasti u iskušenje za 1.000 eura,
potvrdit će se uskoro.

Molim članak o ukidanju američkih viza za Hrvate. To nas interesira, kako stoje stvari, da možemo
nešto planirati…bez grča i muke.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Dati nekom Hrvatu 1000 Eura, a nekome NE to je diskriminacija i zrelo
za tužbu! Tko uopće ovakvima daje ministarsku fotelju???
Kakve veze ima tko ima 2000kn veću plaću?
Je li Hrvat jednako vrijedan svaki????
Pa ionako ide iz proračuna nije iz njenog džepa.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

mogla bi i ministrica priskrbiti 2000-3000€ u ovome mandatu, da ima prave pomoćnike

Juretić iz svog iskustva, 0 djece, katolik, hrvat, čistokrvni.


Juretić iz svog iskustva, 0 djece, katolik, hrvat, čistokrvni.

skoro k’o Milanka, razlika samo u , pravoslavka, srpkinja



Juretić iz svog iskustva, 0 djece, katolik, hrvat, čistokrvni.

skoro k'o Milanka, razlika samo u , pravoslavka, srpkinja
[/quote]
Ministrica je bivša časna sestra dakle radi se o istinskoj vjerenici i vjerojatno zbog tih razloga nije zasnovala obitelj ……..dok je milanka ateista ( koliko mi mje poznato ) i vjerojatno feministkinja a takve ne priznajuu nikog za gospodara a to nije dobro
Želim reći da je razlika ko nebo i zemlja




Juretić iz svog iskustva, 0 djece, katolik, hrvat, čistokrvni.

skoro k'o Milanka, razlika samo u , pravoslavka, srpkinja
[/quote]
Ministrica je bivša časna sestra dakle radi se o istinskoj vjerenici i vjerojatno zbog tih razloga nije zasnovala obitelj ……..dok je milanka ateista ( koliko mi mje poznato ) i vjerojatno feministkinja a takve ne priznajuu nikog za gospodara a to nije dobro
Želim reći da je razlika ko nebo i zemlja
[/quote]
milanka je usvojila dijete, čime želi pokazati da će bolje skrbiti o njemu, nego o svome, jer joj partijski mentor nije mogao priuštiti to zadovoljstvo

Sadašnja ministrica je napustila službu radi frajera….
Bivša ministrica je posvojila dijete ….koje nitko nije htio……

Razlika je očita.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Juretić iz svog iskustva, 0 djece, katolik, hrvat, čistokrvni.

skoro k'o Milanka, razlika samo u , pravoslavka, srpkinja
[/quote]

Nije istina. Milanka je usvojila dite tako da se to pise 0,5 djece za musko dijete i 0,3 ako se radi o zenskom djetetu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Frankie…treba te tužiti radi diskriminacije , mržnje i podcjenjivanja ženske djece ….

Čita li DRŽAVNA PRAVOBRANITELJICA ZA DJECU…tvoje primitivnosti…? Ako , ne – treba
joj pokazati tvoj nivo.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Frankie…treba te tužiti radi diskriminacije , mržnje i podcjenjivanja ženske djece ….

Čita li DRŽAVNA PRAVOBRANITELJICA ZA DJECU…tvoje primitivnosti…? Ako , ne – treba
joj pokazati tvoj nivo.

A tebe treba podhitno poslat na neki kurs razumjevanja humora. Ovo je sarkazam,a za shvatit ga treba imat IQ veci od sobne temperature ili ako ovo nisi razumila,a da se imas za sta uvatit treba biti musko. Cita li drzavna pravobraniteljica moje primitivnosti?? Ne znam koga je ta funkcija obranila,ali ako se bavi mojim pizdarijama jadna mu majka ko je placa i za sto.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close