Zbog jedinstvenog primjera javne nabave, ova bolnica već 10 godina posluje u plusu

Naslovnica Forum Komentari članaka Zbog jedinstvenog primjera javne nabave, ova bolnica već 10 godina posluje u plusu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ovog čovjeka stavite na čelo javne nabave za cijeli proračun RH i da vidite, biti će i viška novca u proračunu, ali toga se nitko nije sjetio ili se ne želi tako raditi, od MOST-a bi tako nešto trebalo početi jer od HDZ-a teško…

Vec sam nekoliko puta pisao na ovu temu. Treba objediniti nabavu za sve bolnice i dislocirati je van Zagreba. Samo tako moze se doci do kompetentnih kadrova, koji znaju svoj posao. Ustede su enormne. Osim toga, sve bolnice moze voditi jedan head-management, i njega treba dislocirati, van iz Zagreba. A bolnice bi funkcionirale kao profitni centri. Znaci, head-managemnt definira skupa sa voditeljem profitnog centra ciljeve, koji se moraju postici i koji su mjerljivi, a na osnovu ostvarenih razulatata, se isplacuje premija uposlenim. Isto tako treba se dislocirati HR-department, obracun placa za sve djelatnike…
Ne vidim drugog nacina, nego da HZZO preuzme sve te odgovornosti poslovanja u svoje ruke. Dislociranje sluzbi bi HZZO dobio priliku, rijesiti se nekvalitetnih kadrova. Vecina trenutno uposlenih, sigurno ne bi rado preselila iz Zagreba, recimo u Vinkovce, Knin, Slunj, Vukovar…Ujedno to bi bio jedan od koraka decentralizacije drzave.

Čemu ovakve vijesti ili komu su namjenjeni ….. javne tajne lopovluka.
Neka se objavi po kojim cijenama županijske bolnice kupuju određene proizvode.

Opet netočne informacije.
Cijena može pasti do 99,99%.
Na 100% je besplatno.
U ovom slučaju je cijena vjerojatno pala za 60-75%.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.


Opet netočne informacije.
Cijena može pasti do 99,99%.
Na 100% je besplatno.
U ovom slučaju je cijena vjerojatno pala za 60-75%.

Pa i sam ravnatelj kaze da ne moze ni vjerovati da su cijene pale 300-400 %.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ovo me podsjeca na famoznu izjavu kad je Stimac rekao da je smanjio troskove u Hajduku za 150%, ali od njega sam to ocekivao, a da cu u Poslovnom procitati smanjenje cijene od 400% to stvarno nisam ocekivao.

iz članka se jasno vidi da je ravnateljima hrvatskih bolnica, najveći problem, kako uštedjeti na toaletnom papiru, uz tolika………………………………………………….u njihovim bolnicama

400% znači da je još donio lovu u bolnicu!? Sad će nadrapat jer domaćim primitivcima ubija folklor/običaje drpanja!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

alles klar

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/novi-ministar-zdravlja-hdz-ov-dario-nakic-dok-je-bio-sef-zadarske-bolnice-imao-je-manjak-od-116-milijuna-kuna/

kujundiću ostavi se dizanja poreza, idi pitaj u lovran kako se radi,

New Report

Close