Država diže cijenu polica, a HZZO-u duguje 450 mil. kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Država diže cijenu polica, a HZZO-u duguje 450 mil. kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Razlog više, kako bih prešao kod nekog drugog osiguranika…ipak je ponuda na tržištu “povoljnija”! 😉

Pacijenti – TO NE RAZUMIJU …LMZg…….! Ako si u tom sustavu, onda znaš. kakvim velikim
kapitalom raspolaže Croatia osiguranje u promoviranju , prikupljanju, tehnologiji i ostalom..vezano uz
pogodnosti dopunskog osiguranja…to je država.
Ako DRUGO OSIGURANJE , npr. UNIQA , želi doći u red kao konkurent, onda moraju napraviti slijedeće:
– nismo dobili obavijest da se plaćanje može vršiti putem POS uređaja -. kao za CO?
– pacijenti ne znaju – da je to -ISTO i povoljnije..
– sad idem potražiti ugovor da vidim..
– dobili smo naljepnice za naljepiti na vrata ljekarne, ali ne dovoljno…ne znam koga zvati…za to…
tj. zvali smo, ali nismo ih dobili…
– mi ćemo sklopiti ugovore sa svim osiguranjima koji žele … sve u interesu pacijenta i nas…
– .

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Plaćanja od strane dopunskog osiguranja putem polica je uredno, odmah.
Vidim problem, oko izraza DOPUNSKO I DODATNO. Pacijenti misle . da je DOPUNSKO od države,
a dodatno od osiguranja …….?!
Sve što je DODANO , je na tržištu , promijenjivo i pacijenti mogu birati, NE MORAJU izabrati državu
tj. CO.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ovo je ključ:

To je cijena police, koja sada u Sloveniji mjesečno iznosi 28, a u Hrvatskoj manje od 10 eura. Međutim, slovenska polica svom vlasniku godišnje jamči pokriće zdravstvenih troškova do 25.000 tisuća eura, dok je limit hrvatske police tek 2000 kuna.

I to je na sebi osjetilo već jako puno ljudi. Plaćate 67 kuna i ako ništa ne koristtite u toj godini nikome ništa, novci ostaju HZZO-u. Ako pak završite u bolnici i trošak premaši taj iznos uredno se dobije račun za nadoplatu. Pa neka netko obajsni logiku takvog sustava.

A ove usporedbe sa drugim zemljama pri čemu se ne gleda plaća i gdje se izvuku dva-tri broja iz konteksta koji je u tom trenutku odgovarajući su već postala bezobrazna i neukusna.

Poslovni, više ovakvih kritičko-istraživačkih članaka jer u ovakvim materijama se vi trebate pokazati kao glavni a ne prepustiti Jutarnjem i Večernjem da budu opinion maker.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Pa iz aviona je jasno da je ovo odluka koja ide na ruku privatnim zdravstvenim osiguranjima .adris lobira na sve strane a ministarstvo zdravstva je preuzela klika iz hubola

Gledano p ovoma, mladom zdravom covjeku do neke 40-e nema nikakvog smisla davati za dopunsko. Ja se reazbolim jednom u 3 godine. Zasto bi ja to uopce placao ako mi nece pokrit troskove ako dobijem neko gadniju bolest koja nije vec pokrivena osnovnim osiguranjem?

New Report

Close