FOTO: Pogledajte kako je izgledao susret Oreškovića i Rimca

Naslovnica Forum Komentari članaka FOTO: Pogledajte kako je izgledao susret Oreškovića i Rimca

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Trazio sam jako test voznju (video) ovog vozila. NIsam nasao. Igdje. Ili neki review. Ima li itko link?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Ovo ima samo u HR matere mi mile. Premijer jedne drzave posjecuje sina lopova koji je poceo biznis s ukradenim novcem,i to novcem prodajom i malverzacijom drzavne imovine,i ovaj mu jos daje vladinu podrsku,a ovaj mu drzi lekcije “nije točno da se u Hrvatskoj ništa ne može”.WTF?

domach1984, ja ga pratim dosta dugo jer me zanima tehnologija kojom se bavi pa ti zznam neke linkove:

LaFerrari vs. Rimac Concept One

Rimac Concept_One vs Ferrari 458 Spider

Rimac Concept One Grobnik Track Croatia

VOLAR-e 2013 1.000 hp -Fastest Electric Supercar -Spanish SuperCar- Top Gear 2013
Ovo je drugi auto ako se ne vvaram koji su napravili i prodali ga španjolcima koji su dobili novce od europske unije za razvitak e-auta ( to su kao u suradnj radili al auto je isti)

Tu je malo neko paljenje guma:

Do sada jos mislim da nema negdje di pokazuju top speed ili ubraznje od 0 do 100.

Pa niti test.

Ovi linkovi su ugl testovi ubrzanja na Grobniku neobjavljeni od neovisnog ureda – dakle lako subjektivni uvijeti.

Bash neki link testa?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close