Putin poslao pismo Debeljaku: Možete li mi izgraditi nosač aviona?

Naslovnica Forum Komentari članaka Putin poslao pismo Debeljaku: Možete li mi izgraditi nosač aviona?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Možemo ali morate naše gazde pitati je li smijemo.

Nema sta Debeljak ne moze. Jos ce im za zuntu zgradit i space shuttle.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Pustite sad te gluposti…..gdje je CHARLES..??? i žena..? Hoćemo vijesti na tu temu!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

U slobodnoj je dobro napisano zašto ne možemo, mi nemamo suhi vez!!! (zatvoreni bazen sa vratima u kojemu možeš mirno raditi – to je u biti nekakav ogromni prokop u kopnu sa vratima), aj sad ti rusima objasni što je to prostorni plan, pomorsko dobro, studija utjecaja okoliša,koncesija, gradsko vijeće, županijsko vijeće, ministarstva, urbanistički plan,lokacijska dozvola, građevinska dozvola, uporabna dozvola, minimalni tehnički uvjeti, industrijska dozvola, vodopravna dozvola, hrvatske vode, šume, konzervatorski odjel, i ostala gomila ukruha koja bi prvo trebala odobriti gradnju suhog veza. Dok ovo sve prođe, rusi mogu u kini sagraditi 3 takva. Kod nas su na vlasti ukrusi a ne ozbiljni poslovni ljudi, aj sad nek to netko objasni rusu.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

mogli smo im neki pusti škoj uvaliti i onako ne znamo šta ćemo s njima pa nek fataju gavune tamo.

who dares, wins

Mogli bi im izgradit maketu u par godina.

Nevjerojatno je koliko se srozao Ruski industrijski kompleks pod Putinom. Inace ratne brodove im grade Francuzi. Imam prijatelja koji im projektira vojne bolnice, ni to vise nisu sposobni napraviti. Pokusali su prodati avione Indoneziji. Srusio se na probnom letu i pogino indonezijski ministar prometa.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

lako će se to napraviti, ali što ćemo reći, kada zatraže da ostane u Jadranu

zašto im braća kinezi ne izgrade nosač aviona?


zašto im braća kinezi ne izgrade nosač aviona?

jedini nosač koji kinezi imaju je ruski. članak je čista bedastoća jer rusima nosači aviona nikada nisu ni bili prioritet.sad da li su efikasni ili nisu to je pitanje za umjerenu opoziciju u siriji. oni imaju direktna saznanja o tome.

who dares, wins


Nevjerojatno je koliko se srozao Ruski industrijski kompleks pod Putinom. Inace ratne brodove im grade Francuzi. Imam prijatelja koji im projektira vojne bolnice, ni to vise nisu sposobni napraviti. Pokusali su prodati avione Indoneziji. Srusio se na probnom letu i pogino indonezijski ministar prometa.

Radi se o korupciji …Hebo ga ti


Možemo ali morate naše gazde pitati je li smijemo.

ovo je jedini ispravan odgovor.

...povijest se ponavlja...

Možda bi bilo pametno ipak pitati Ruse da li stvarno postoji to pismo.

www.e-knjigovodstvo.com


Možda bi bilo pametno ipak pitati Ruse da li stvarno postoji to pismo.
🙂

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close