Novo izdanje HRT-ova središnjega Dnevnika

Naslovnica Forum Komentari članaka Novo izdanje HRT-ova središnjega Dnevnika

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Maknite prvo Maju Sever ,
Novokmeta ,
Danielu Trbović ,
Elizabetu Gojan ,
Sanju Mikleušić Pavić i
Stipu Alfira!

Svaka čast na odluci.

Čestitam .

Ta njuške više nisam mogao gledati , ružne i neobjektivne.

.

Ugasite Reuters! Vazno je zavladati HRT-om, SOA-om, policijom, kulturom…a za gospodarstvo i rating zemlje ima vremena. Same procedure as last 25 yaers. Zalosno! Koje naivcine, kao da je HRT jedina informativna kuca u Hrvatskoj. Ja vec godinama gledam dnevnik na TV-Novoj.

Uz ove koje je naveo Pero7 maknuti i Stankovića


Uz ove koje je naveo Pero7 maknuti i Stankovića

Aca jučer lupio žestoku kontru dovođenjem gosta, mislim da će i on uskoro moći nedjeljom mirno ručati s obitelji

sad će to ovako izgledati.
http://www.forum.tm/vijesti/donosimo-nepozeljnu-fotografiju-koja-smeta-hdz-u-puno-govori-o-buducoj-uredivackoj-politici

who dares, wins

Ovo jučer _ bilo je d o b r o !

Kolinda je ko prava domaćica , goste dočekala u šlafruku……!?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ovo jučer _ bilo je d o b r o !

Kolinda je ko prava domaćica , goste dočekala u šlafruku……!?


držite se teme i manje čitati Index, tamo se previše prostači, pa će vas pokvariti

-..nećeš vjerovati, ali ja te portale -ne ćitam.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Hvala Bogu, od jučer sam opet, nakon dugo vrimena, krenuo gledati Dnevnik na prvom.Koji divan osjećaj… I novi-stari logo je super, nova lica, …..


Hvala Bogu, od jučer sam opet, nakon dugo vrimena, krenuo gledati Dnevnik na prvom.Koji divan osjećaj… I novi-stari logo je super, nova lica, …..

Uz najbolju volju ne mogu razumjeti zbog cega ljudi to konzumiraju.

Najveci dio dnevnika informira gledatelje o zivotu politicara. Bez obzira sta radili i koliko trvijalne bile njihove aktivnosti narodu se mora pokazati da svaki dan politicari tesko rade za njegovo dobro. Promovira se kultura ovisnosnosti o politicarima i socijalnim transferima.

Slijede vijesti iz gospodarstva. Tu naravno opet dominiraju politicari koji poticajima pomazu ekonomiji da se razvija. Nitko naravno ne pita odkuda novci za poticaje i da li bi mozda ekonomija brze rasla da ogromne kolicine poticajnog novca ne prolaze kroz ruke politicara. Bitno je da gledatelj shvati kako bez politicara i poticaja ne bi bilo zivota i kako bi bilo dobro da jos vise novaca prodje kroz ruke politicara.

Nakon toga slijede prilozi iz zemalja gdje se ljudi ubijaju i koje su pogodile katastrofe. Svrha ovog dijela je je gladateljstvo shvati kako moze biti jos puno gore i kako se ne treba buniti protiv postojeceg stanja.

I tako svako vecer zadnjih 50 godina.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

I tako svako vecer zadnjih 50 godina.

Worldwide, da se ne zavaravamo da je samo Hrvatska lonac za kuhanje žaba…

free flow information

Twixer,

nisi tako pisao o konzumiranju dnevnika kada su ih vodili lijevi , crveni , žuti i zeleni vragovi te stoka sitnog zuba ?

.

New Report

Close