Vlada reže novac za zapošljavanje kako bi osigurala 1000 eura za novorođenčad?

Naslovnica Forum Komentari članaka Vlada reže novac za zapošljavanje kako bi osigurala 1000 eura za novorođenčad?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Joj kad čuje Hanča ovo, odmah će roditi još 10 koamda.

Rodit će se NAJVIŠE ROMA . I oni su Hrvati….i glasat će za HDZ.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Rodit će se NAJVIŠE ROMA . I oni su Hrvati….i glasat će za HDZ.

bitno je da su ljudi kao i ostali, neki dan gledam emisiju o njihovoj školi, roditelji uglavnom nepismeni ili polupismeni s vrlo malo škole, ali djeca napreduju i to je za razliku od vas vrlo lijepo čuti i vidjeti, pazite samo da se ona vaša djevojčica što s njom pišete zadaće, kada odraste ne zagleda u kakvog r(m)omčića, oni su tamo blizu vas, onda ćete i vi okrenuti ploču i morati glasati za HDZ

Davne 1989.g. miami je namoljakala svog prijatelja , pročelnika za školstvo, novac za prvo, odjeljenje
u Murskom Središću , s ciljem opismenjavanja Roma..novaca za tu svrhu bilo je ko u priči, a mi
u CZSR samo smo trebali donijeti Programe prevencije maloljetničke delinkvencije.
Lijepa mlada učiteljica bez posla, započela je s krvavim radom…
Kako sam otišla u poduzetničke vode, nekoliko puta raspitivala sam se o tijeku rada s nepismenim
Romima..situacija se s godinama popravljala, a roditelji, putem mjera socijalne pomoći,
prisiljeni voditi računa o redovnom školovanju,pod prijetnjom uskrate pomoći, tada poznatog
socijalnog minimuma, na kojima smo diplomirali.I dan danas, radim s Romima, na drukčiji način,
a čak ih i kreditiram.pomažem na svemoguće načine..Ipak, još treba vremena za potpunu integraciju..
Imam informacije o razmišljanjima i glasanju, počinjenim prekršajima, razvodima, tučnjavama,
problemima, sve mi ispričaju. ….a za Vašu informaciju, upravo se provodi
legalizacija objekata / naravno, besplatna/ u Romskom Naselju Kuršanec…jer me i to pitaju, što se
događa, a ja ih informiram i o tome…
Jednokratna pomoć od 1.000 eura nije dobro rješenje.Dugoročno ništa ne rješava.
Oni koji nisu napravili djecu na vrijeme, potrudit će se da to učine kad se objavi pravo na nagradu.
Nakon što roditelj preuzme nagradu, potrošit će je na svoje potrebe, / ne za dijete/ i
opet brigu o djetetu prepustiti Državi. / besplatni vrtići, škola, socijalna pomoć zbog nezaposlenosti../
Trenutno najveći problem Roma je zapošljavanje.
Mislim, da bi imala vrlo dobre prijedloge oko toga, ali, ja se ne želim baviti politikom.Gosp.Mrsić Mirando znao bi to sprovesti u djelo, a radi se uglavnom o OTVARANJU BESPLATNE VEČERNJE
ŠKOLE ZA PREKVALIFIKACIJE za Rome, kojom bi stekli brze ZANATE.
Oni su jako zaintersirani za to, no nema konkretne inicijative:
– 1. MJESTO gdje će biti vođena teoretska i praktična nastava – prostori ….?
2. NOVAC za predavače—?
3. OBAVEZA tvrtki za obavljanje probnog rada i nauka / prakse / 6mj. -1-god./ …olakšice?
4. SAMOSTALAN rad… / ispit / !

Zanimanja, zidari, tesari, soboslikari, podopolagači, i sl….itd..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ubrzo nakon mogućnosti zapošljavanja, država bi postupno trebala preseliti teret obaveza na roditelje…Rome.
Najveći teret su besplatni vrtići, mala škola, besplatni prijevozi, užine i naravno- knjige.
Obrazovana djeca, Romi, ne bi se zadovoljila završenom osnovnom školom, već bi se materijalno
poticalo srednje školovanje – opet strukovne škole- pa i fakulteti…i tako će vrijeme donijeti svoje..
Udio Roma s 2% kad sam počela raditi, povećao se na blizu 9% ukupnom stanovništva, a postotak
raste sve brže….jesmo li spremni, na suradnju i suživot ???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ubrzo nakon mogućnosti zapošljavanja, država bi postupno trebala preseliti teret obaveza na roditelje…Rome.
Najveći teret su besplatni vrtići, mala škola, besplatni prijevozi, užine i naravno- knjige.
Obrazovana djeca, Romi, ne bi se zadovoljila završenom osnovnom školom, već bi se materijalno
poticalo srednje školovanje – opet strukovne škole- pa i fakulteti…i tako će vrijeme donijeti svoje..
Udio Roma s 2% kad sam počela raditi, povećao se na blizu 9% ukupnom stanovništva, a postotak
raste sve brže….jesmo li spremni, na suradnju i suživot ???

čestitam na nesebičnoj pomoći

Doci ce sigurno do rasta burze sada kad se silne tisucice eura od djece preliju na burzu

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


Doci ce sigurno do rasta burze sada kad se silne tisucice eura od djece preliju na burzu

Poznavajuci ljude, vecina tih novaca ce zavrsiti u pivama/zestici ispred lokalne trgovine.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Evo, gospodin ŠLEZAK HRVOJE I NJEGOVA SUPRUGA nisu iz Međimurja…….
On je sada POMOĆNIK ,Zamjenik / ne znam točno/MINISTRA PROSVJETE, SPORTA I sl…..

Dakle, on je došao iz Slavonije , a ona iz Zagreba…kao nastavnici…DUBOKO SU RELIGIOZNI..

Kad sam upisala dijete na boravak , ona je bila četvrti put trudna , a moj kolega , vrlo dobro
upoznat sa situacijom , informira me da je rodila 2015.- peto dijete….

Kupili su započetu gradnju u ulici, i napravio kuću u malom mjestu kraj Čakovca.,
Susjedi svaki dan , imaju potrebu zvati policiju , jer nemaju mir….

Zaključujem iz priloženih obiteljskih situacija :

SVI KOJI SU PROTIV POBAČAJA I RAĐAJU DJECU KAD BOG HOĆE, SU DANAS VISOKOPOZICIONIRANI U POLITICI ……

Ima primjera – koliko ti srce želi….. TKO IH INSTRUIRA …. C R K V A i H D Z !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close