Inženjer građevine otišao u Njemačku gdje zarađuje trostruko više od prosječne hrvatske plaće

Naslovnica Forum Komentari članaka Inženjer građevine otišao u Njemačku gdje zarađuje trostruko više od prosječne hrvatske plaće

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

bravo sad samo vrati hrvatskoj 20godina sto te skolovala besplatno kih 100000e pa ,i netrebas se vise nikad vratiti, takvih izdajica ima dosta,tu sve iskoriste i j.ebe ima se dalje i jos to stavlja na int,sramota.

njemacka ti moze dati placu kad te nije skolovala,nis hranila 30god,

Pustite ga – nek ide…..zaradit će za mirovimu, da ga djeca lakše trpe.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

3 x više od prosječne hrvatske plaće je cca 2.200 Evra, znači da ništa ne vrijedi kao inženjer! Sposoban i vrijedan inžinjer ima toliko i u RH!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Prosječna plaća građ inženjera je oko 7500kn, kod malo boljih poslodavaca kreće se oko 10000kn…. A radno vrijeme je cca 200-250h mjesečno
Toliku plaću imaju rijetki u hr

Komentare bas i ne razumijem.
Koliko bi onda trebala vratiti npr jadranka zoran i ivo koji su Hrvatsku unaprijedili koliko ono godina?
Oni su imali priliku… Ili npr slavko sa svojim pozitivnim djelovanjima.
Odite na cia worldfactbook pa usppredite Hrvatsku sa zemljama koje su bile daleko iza nas proje deset godina.
Placu ne bih komentirao

Kao da nitko od nas nije bio nikad u Njemačkoj ?

Kakav rad morate dati za takvu plaču ?

A kakvi su troškovi ?

I čega se sve morate odreći da bi vam na kraju ostalo par eurića ?

Kada sve uzmete u obzir , u Hrvatskoj je El Dorado.

.

Kakvi su to glupi komnetari. Naravno da on već sad zarađuje i puno više.

prorok111 kakav ti je to bezvezni komentar. Ja sam dipl.ing.građ. radim u drž. firmi za 7300,a tu sam došao jer su me prevarili. ogorčen sam primanjima i mogu spavati na poslu jer moram čekati ovlaštenje, a onda idem. U hr nema više života.

Pero7 ne rade svi bez škole u Njemačkoj. Njemački inženjer ima 4000 euro neto, tako da dati hrvatu 2600 euro nije nešto posebno.


prorok111 kakav ti je to bezvezni komentar. Ja sam dipl.ing.građ. radim u drž. firmi za 7300,a tu sam došao jer su me prevarili. ogorčen sam primanjima i mogu spavati na poslu jer moram čekati ovlaštenje, a onda idem. U hr nema više života.

Nisi jedini, i drugi isto skolovani odlaze… za prvi korak je bitno poceti, pa kad se primis i steknes njihovo iskustvo, ides dalje. Nece svi doci odmah na 4000 eur.

Nije pitanje samo novca, ova drzava je mocvarna kriminalna i besperspektivna. Samo paraziti i drzavni uhljebi imaju benefit. Penzioni sustav, zdravstvo, sve pred kolapsom.


bravo sad samo vrati hrvatskoj 20godina sto te skolovala besplatno kih 100000e pa ,i netrebas se vise nikad vratiti, takvih izdajica ima dosta,tu sve iskoriste i j.ebe ima se dalje i jos to stavlja na int,sramota.

Nije se besplatno skolovao.

Besplatno skolovanje ne postoji jer nema profesora i ucitelja koji ne prima placu + armija domara, cistacica i administracije. Njegovi roditelji su placali porez iz kojeg se financira skolski sustav. Njegovi roditelji su platitli njegovo skolovanje puno vise nego sto realno vrijedi.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Mislim da nema potrebe ići u Njemačku.
Ja se dobro zabavljam i ovdje.


Kao da nitko od nas nije bio nikad u Njemačkoj ?

Kakav rad morate dati za takvu plaču ?

A kakvi su troškovi ?

I čega se sve morate odreći da bi vam na kraju ostalo par eurića ?

Kada sve uzmete u obzir , u Hrvatskoj je El Dorado.

El Dorado samo takav. Od školstva, zdravstva, mirovinskog, nataliteta, perspektive, pravne države itd. itd.

New Report

Close