Panika na tržištima: Svjetske burze skliznule u područje ‘medvjeda’

Naslovnica Forum Komentari članaka Panika na tržištima: Svjetske burze skliznule u područje ‘medvjeda’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

definitivno smo u području medvjeda, pitanje je samo dokle će pad ići, a po nekim procjenama (iskusnih ulagača) moglo bi burze još dosta zaroniti. za DAX se spominje mogući pad i ispod 7000 (trenutno je blizu 9000, a bio je ne tako davno i na oko 12000)

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

a kako sam znao da će @belupo odmah skočiti na ovako zanimljiv naziv teme. kad je pesimizam u pitannju, belupo je prvi.

kod nas se nešto slično ne može dogoditi, jer su s našeg tržišta i medvjedi već odavno pobjegli

Belupo bi opet valamara po 24kn? Hehe

使用を信頼し、あなた自身の能力の


a kako sam znao da će @belupo odmah skočiti na ovako zanimljiv naziv teme. kad je pesimizam u pitannju, belupo je prvi.

a ti budi optimist pa sada kupuj…ja ću ipak sačekati prave diskontne cijene pa onda možda krenem u kupnju/dokup

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


definitivno smo u području medvjeda, pitanje je samo dokle će pad ići, a po nekim procjenama (iskusnih ulagača) moglo bi burze još dosta zaroniti. za DAX se spominje mogući pad i ispod 7000 (trenutno je blizu 9000, a bio je ne tako davno i na oko 12000)

A koji su to iskusni ulagači?
Jesam li ja iskusan? Mislim da jesam, pa tvrdim da pišeš apsolutne gluposti, pišeš tešku i neargumentiranu negativu kao i na svim temama i dionicama po forumu.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



definitivno smo u području medvjeda, pitanje je samo dokle će pad ići, a po nekim procjenama (iskusnih ulagača) moglo bi burze još dosta zaroniti. za DAX se spominje mogući pad i ispod 7000 (trenutno je blizu 9000, a bio je ne tako davno i na oko 12000)

A koji su to iskusni ulagači?
Jesam li ja iskusan? Mislim da jesam, pa tvrdim da pišeš apsolutne gluposti, pišeš tešku i neargumentiranu negativu kao i na svim temama i dionicama po forumu.

lp
[/quote]

Belupo je kao i Hina , samo negativa .



definitivno smo u području medvjeda, pitanje je samo dokle će pad ići, a po nekim procjenama (iskusnih ulagača) moglo bi burze još dosta zaroniti. za DAX se spominje mogući pad i ispod 7000 (trenutno je blizu 9000, a bio je ne tako davno i na oko 12000)

A koji su to iskusni ulagači?
Jesam li ja iskusan? Mislim da jesam, pa tvrdim da pišeš apsolutne gluposti, pišeš tešku i neargumentiranu negativu kao i na svim temama i dionicama po forumu.

lp
[/quote]

s ograničenim luzerima ne raspravljam, sorry

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!




definitivno smo u području medvjeda, pitanje je samo dokle će pad ići, a po nekim procjenama (iskusnih ulagača) moglo bi burze još dosta zaroniti. za DAX se spominje mogući pad i ispod 7000 (trenutno je blizu 9000, a bio je ne tako davno i na oko 12000)

A koji su to iskusni ulagači?
Jesam li ja iskusan? Mislim da jesam, pa tvrdim da pišeš apsolutne gluposti, pišeš tešku i neargumentiranu negativu kao i na svim temama i dionicama po forumu.

lp
[/quote]

s ograničenim luzerima ne raspravljam, sorry
[/quote]

Tebe treba dobro natuči onaj ćije si novce spržio na burzi, minimalno žena ili djeca ako ih imaš, po cijele dana visiš po forumu i vrtiš negativu jer si sav novac prokockao, baš je to sramotno.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Tebe treba dobro natuči onaj ćije si novce spržio na burzi, minimalno žena ili djeca ako ih imaš, po cijele dana visiš po forumu i vrtiš negativu jer si sav novac prokockao, baš je to sramotno.

malo teže kopčaš? rekao sam ti da s luzerima ne debatiram, sorry…valjda si sad napokon shvatio poruku? ako nekim čudom ipak nisi, javi se opet pa ću ti još jednom pojasniti!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Cini mi se da je sentiment na forumu (barem onih koji se artikuliraju) dijametralno suprotan od onih na svjetskim (ali cak i nasoj!) burzama.
Ne ulazeci u rasprave i postujuci misljenje svakoga mogu poruciti onima kojima cinjenice ne odgovaraju teoriji (u ovom slucaju bearish sentimentu) da se drze one Hegelove: “to gore po cinjenice”!

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

netehnicari uvjek kasno pale ,tj.r cekaju q- reporte da im potvrdi bear market. i nakon toga jos se cude cijeli kvartal .dotad izgube 50% i odluce prodati kad im se brojke posloze.a to je uglavnom zadnja faza rasprodaje . tj. najveci volumen .ali oni ne gledaju ni volumen trgovanja..tako da uglavnom prodaju na dnu. 🙂

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close