Orešković predstavio novu Vladu

Naslovnica Forum Komentari članaka Orešković predstavio novu Vladu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nakon političkih uhljeba, dobili smo “stručne uhljebe”.

Nadam se da će brže odlučivati, nego što su se sastavljali.

Najveći gubitnik ovih izbora je MOST.

Nemaju predsjednika Sabora i imaju drugog potpredsjednika Vlade.

Naravno da nismo dobili ni stručnu Vladu, na kraju.

Još jedna laž Petrova i Mostovaca.

Bilo bi normalno da su mandataru dali svoj program, a ON bi bio odgovoran za njegovo provođenje.

To znači da je g. Orešković trebao birati svoje ljude koji će provesti taj program.

Ovako su mu ljudi politički nametnuti, čitaj Orešković za njih ne može odgovarati.

Inače, bilo mi je zanimljivo kako HDZ zadnjih mjesec dana širi svoju bazu “stručnjaka”.

Očito da stručnost do sada nije bio jedan od kvaliteta kojim ste mogli napredovati u HDZ-u.

Novoj Vladi želim puno bolje rezultate od prošle, daljnjoj borbi protiv kriminala i korupcije u Hrvatskoj,te da nađu i vrate novce koje je pokrala Vlada Ive Sanadera i pojedinci iz Hrvatske( od autocesta do INE).

Lp

ps. Po ovome za rezultat ove Vlade jedino je odgovoran Petrov i MOST.

Orešković i HDZ nisu za ništa odgovorni.
Pa da vidimo te dogovorene reforme u HDZ-u i SDP-u.


Nakon političkih uhljeba, dobili smo "stručne uhljebe".

Nadam se da će brže odlučivati, nego što su se sastavljali.

Najveći gubitnik ovih izbora je MOST.

Nemaju predsjednika Sabora i imaju drugog potpredsjednika Vlade.

Naravno da nismo dobili ni stručnu Vladu, na kraju.

Još jedna laž Petrova i Mostovaca.

Bilo bi normalno da su mandataru dali svoj program, a ON bi bio odgovoran za njegovo provođenje.

To znači da je g. Orešković trebao birati svoje ljude koji će provesti taj program.

Ovako su mu ljudi politički nametnuti, čitaj Orešković za njih ne može odgovarati.

Inače, bilo mi je zanimljivo kako HDZ zadnjih mjesec dana širi svoju bazu "stručnjaka".

Očito da stručnost do sada nije bio jedan od kvaliteta kojim ste mogli napredovati u HDZ-u.

Novoj Vladi želim puno bolje rezultate od prošle, daljnjoj borbi protiv kriminala i korupcije u Hrvatskoj,te da nađu i vrate novce koje je pokrala Vlada Ive Sanadera i pojedinci iz Hrvatske( od autocesta do INE).

Lp

ps. Po ovome za rezultat ove Vlade jedino je odgovoran Petrov i MOST.

Orešković i HDZ nisu za ništa odgovorni.
Pa da vidimo te dogovorene reforme u HDZ-u i SDP-u.

Valjda će koju kunu vratiti i Vlada Zorana Milanovića , bilo bi pošteno !

Opet crnilo od vas kolega hasenfefer ima li tračak svijetlosti kod vas?
Kakvi su to stručni uhljebi koji idu za manju plaču raditi na nesigurnu poziciju u vladu?
Ne bih se složio ovo meni izgleda obećavajuće, optimist sam.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Mislim da je MOST u najavama pretjerao. Kao, sve ce biti vrhunski stucnjaci i nadasve kompetentni i eticni. Mi, koji poznajemo strukturu hrvatskog stanovnistva, nismo iznenadjeni, niti smo ocekivali cudesa. Zato, treba ljudima dati sansu, problem je jedino vrijeme, koje curi, a uciti se poslu godinu-dvije, bilo bi pogubno za zemlju. U svakom slucaju, interes nas svih bi trebao biti, da vlada uspije.


Opet crnilo od vas kolega hasenfefer ima li tračak svijetlosti kod vas?
Kakvi su to stručni uhljebi koji idu za manju plaču raditi na nesigurnu poziciju u vladu?
Ne bih se složio ovo meni izgleda obećavajuće, optimist sam.

lp

Oni kaj baš nisu stručni.

Vi očito ne razumijete, ili ne želite razumjeti što sam napisao.

Oreškoviću je trebalo dati odriješene ruke da sam odabere svoje ljude, a ne da ga se ograničava HDZ i MOST izborom.

Jer onda to nisu stručni ljudi, neovisni ljudi, već su ih stavili političari.
Ovise o njima, duguju im.

Pa o tome Vam i govorim.

Do sada su se ljudi trgali da uđu u Vladu i ministarstva, ne zbog plaće.

Pa novi ministar financija je bio npr. zamjenik Šukera u HDZ-ovoj Vladi.

Šuker se zadužio isto kao ova prošla Vlada.

Otišli smo u recesiju. BDP u crvenom.

Kakve su to reference?

Zanimljivo je da ga nakon tako loših rezultata zaposli Agrokor.

Pa ako je tako dobar, zbog čega ga Agrokor pušta?

Imate pravo, ovo je obećavajuće.

Da se povijest ponovi.

I nisam pesimist.

Teško da će biti gori od prošle Vlade.

Da vidimo taj rast BDP-a od 5-7 %.

Dobar odabir, bolji od prošlog koji su bili kao 5b na Maturi.
Najvažnije da Pravosuđe nije dobio voji tužitelj Jna iz Brčkog, jer Pr. je ključno Ministarstvo za RH.
Pohvale za odabir Min. kulture, uštedjet će 4 (četiri) milijarde kuna, koje je prošla vlada darovala svojim satelitima i ektremistima.

po jednom nasem tkz kolumnistu ovo je : Timov tim za progon izdajnika, agresora i promociju ustastva”!!!
ako ja podrzavam ovu vladu jesam li i ja onda ustasa s obzirom da nervozni Tomislav klauski barata sa konkretnim brojkama ????
ili je i dalje za tkz ljevicu sve sto nije po njihovom //usljed nedostatka argumenata “ustasa” !
mene bi bilo strah toliko pisat o ustasama kad ih ima toliko u hrvatskoj koliko pise tkz komentator a s obzirom da su oni volili ubijat !
ali tomislava klauskog to nije strah jer on ipak mora odradit vracanje duga prema svojima a ustase su i tako odavna izumrle osim u glavama nekih i to po zadatku !

ako ćemo evanđelje po marku
-“nestavljajte novo vino u stare mišine”
-ovo mi izgleda ko novo vino i nove mišine——————–

Svaka čast momku iz Tompojevaca, ali Tim je trebao uzeti inžinjera Čačića za gospodarstvo.

Svaka cast ali zar bas svi moraju imati prometni fakultet, visoku skolu blage zadre i crni pojas 7 dan. Tesko da su to strucnjaci.

TNT team iz Metkovića.

Nisam znao da je Metković i okolica najrazvijeniji kraj u Hrvatskoj.

To je zbog stručnjaka.

Nažalost, onda ti stručnjaci dođu u Zagreb (da i taj kraj razviju), a Zagrepčani završe u tuđini.

U Metkoviću očito malo stručnih žena.

To od muških stručnjaka (svećenika) ne dođu do izražaja.

New Report

Close