Želimo kredit od naše djece koji na kraju nećemo vratiti

Naslovnica Forum Komentari članaka Želimo kredit od naše djece koji na kraju nećemo vratiti

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Jedina uspješna mirovinska reforma u Hrvatskoj bi bila da se napravi Auzmeš ,
svima napravi novi izračun ,
i svakome isplaćuje samo i isključivo onoliko koliko je uplatio u mirovinski fond.

A oni koji bi imali premalo za život su socijala i Država im treba isplačivati socijalu.

.

Najbolji mirovinski stup???
Sa 40-godišnjacima i bauštelcima koji primaju mirovinu i još k tome rade posao na koji se je moglo zaposliti nezaposlene… Nejte me je..t!

Ova ideja o zamrzavanju 2. stupa je nakaradna ideja i vjerujem da neće biti sprovedena.
Osim toga MOST se zalagao u predizbornoj kampanji za jačanje 2. stupa znači potpuna suprotnost.

Sve osim jačanja 2. stupa bi bila prevara birača te bi MOST za to morao snositi posljedice.
Inaće sam glasao za MOST, međutim niti u snu ne bih glasao za njih da sam prije izbora ćuo za ovakvu nakaradnu ideju, ćuo sam upravo suprotnu ideju – jačanje 2. stupa. PRema tome gospodno izvolite – izvršite predizborna obećanja.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ova ideja o zamrzavanju 2. stupa je nakaradna ideja i vjerujem da neće biti sprovedena.
Osim toga MOST se zalagao u predizbornoj kampanji za jačanje 2. stupa znači potpuna suprotnost.

Sve osim jačanja 2. stupa bi bila prevara birača te bi MOST za to morao snositi posljedice.
Inaće sam glasao za MOST, međutim niti u snu ne bih glasao za njih da sam prije izbora ćuo za ovakvu nakaradnu ideju, ćuo sam upravo suprotnu ideju – jačanje 2. stupa. PRema tome gospodno izvolite – izvršite predizborna obećanja.

lp


Slažem se, i ja sam isto glasao za MOST i osim ovoga, najbitniji mi je razlog bio smanjenje broja županija i općina, jučer je gospodin Karamarko rekao da ništa od toga, pa da vidimo kako će se MOST postaviti, po rječima MOST-a, ukoliko ne pristanu, idu novi izbori, e sad da vidimo vjerodostojnost.


Jedina uspješna mirovinska reforma u Hrvatskoj bi bila da se napravi Auzmeš ,
svima napravi novi izračun ,
i svakome isplaćuje samo i isključivo onoliko koliko je uplatio u mirovinski fond.

ne znam kako tvorce ovakvog sustava nije na osobnoj razini sram da ljudi koji duže rade i kasnije idu u mirovinu manje imaju nego oni koji su kraće radili i ranije se umirovili. a istog dana su se zaposlili, i cijeli život imali istu plaću.

Tako da je već davno trebalo reći “Auzmeš”, i ponovno miješanje i raspodjela.

I maknuti iz mirovinskog sistema Severinu , pevaljke , muzikante , bogate sportaše , sve s benificiranim stažom , sve borce , sve invalide…

I prebaciti ih u socijalu.

Da se zna tko je svoju penziju zaradio a tko nije .

Pa neka onda Država plati onima koji nisu zaradili za svoju mirovinu.

.

New Report

Close