Hrvoje Prpić: Zlo mi je kad se sjetim procedura koje me u Hrvatskoj čekaju dok investiram u nešto

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvoje Prpić: Zlo mi je kad se sjetim procedura koje me u Hrvatskoj čekaju dok investiram u nešto

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Hrvatska-porezima-pljacka-svoje-gradjane-i-tjera-ih-u-inozemstvo

“Hrvatska porezima nemilosrdno guli građane, u usporedbi s razvijenim i civiliziranim zemljama, znali smo od ranije, a sada smo dobili i usporedbu koja to potvrđuje.”

Prema ovom članku u Hrvatskoj Ivana plaća 55 % poreza , a ja sam siguran da je to puno više.
Jel kada Ivana ode u trgovinu opet plati 25 % poreza .
A šta se tek dogodi ako kupi nekretninu ili automobil ?
Nikada kraja oporezivanju u Hrvatskoj.
Prema nekim anketama u Hrvatskoj su porezi najveći na svjetu ,a ima ih čak 572 razna.
Neće u Hvatskoj biti meda i mlijeka dok god neradnici ne osjete krv, znoj i suze.

Ako Vladajući ne smanje poreze Hrvatska neće nikada izaći iz ove krize.
Dapaće , sve će dublje upadati.
Pored tako velikih poreza neće biti ni domaćih , ni stranih investicija a ni ja osobno neću investrati ništa.
Samo ću toliko raditi da imam za lagodan život i da platim što manje poreza.
Investitorima nije cilj plaćanje poreza već zarada , dobit, profit.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatska-porezima-pljacka-svoje-gradjane-i-tjera-ih-u-inozemstvo/869175.aspx

.

Kada smjene Liovica i Jus (SDP kadrovi u Hamagu i HBORu prema google-u) moci ce isprobati kako je to biti poduzetnik u RH. Eto bas da vidimo koliko ce biti uspjesni na trzistu (bez partije).

BigBoffin

Jel Prpić ovako bezvoljan postao nakon onih inspekcija, ili je takav oduvijek?

Petar Lovrić upućuje na problem“pravne nesigurnosti i nedostatka komunikacije“, zatim tu situaciju ilustrira sa uvjetom u kome „dijete od tri godine šaljemo na fakultet“te odmah poziva na „humanizam“!!!!!
Dakle, imamo tkz. izvanredno stanje u kome posluju mali i srednji poduzetnici! Pretpostavke za uvođenje izvanrednog stanja, prema Ustavu , piše Jasna Ozmec, predsjednica Ustavnog suda, su tri. Jedan od te tri pretpostavki za uvođenje izvanrednog stanje je i ono “ kad su tijela državne vlasti onemogućena da redovito obavljaju ustavne dužnost“. Međutim, priznaje da situaciju “kad su tijela državne vlasti onemogućena da redovito obavljaju ustavne dužnosti, koju je hrvatski ustavotvorac utvrdio kao razlog uvođenja izvanrednog stanja u državi,karakterizira posvemašnja neodređenost.“
Upravo ta „posvemašnja neodređenost izvanrednog stanja“, može značiti, da se poslužimo figurama koje upotrebljava Lovrić,:
1. „kako su to uvjeti u kojima dijete od tri godine šaljemo na fakultet“ ili
2. kako bi mi oponirali, „uvjeti u kojima fakultetski obrazovanog čovjeka, šaljemo u vrtić ali kao dijete!“
U tom „nedefiniranom i neodređenom izvanrednom stanju“ znade se tko se odlično snalazi! Ne pomažu tu nikakvi pozivi na humanizam! Od toga je Prpiću zlo!!! I ne samo njemu!!!!!!

Prpić sve više liči na Stefani iz Big Brothera. Iskače iz svake paštete!

New Report

Close