Orešković: ‘Fiskalni sam konzervativac i politički centrist, trebao sam voditi Tevu za cijeli svijet, ali ovo je čast’

Naslovnica Forum Komentari članaka Orešković: ‘Fiskalni sam konzervativac i politički centrist, trebao sam voditi Tevu za cijeli svijet, ali ovo je čast’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

I za neku korporaciju je dio prestiza kad su joj zaposlenici pozvani na funkciju premijera makar i u maloj drzavi poput RH a sigurno ima i opciju povratka u firmu.

Aiiii povećati će se potrošnja lijekova u Hrvatskoj.

Hvalisavac ……. vidjet ćemo što zna !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Mogao bi Vas miami pitati za savjet , a možda Vas uzme u svoj tim !


Mogao bi Vas miami pitati za savjet , a možda Vas uzme u svoj tim !

A mislim da nema legitimitet jer nije išao kod miamice da mu da mandat za sastavljanje vlade. Jer jadna će nam ispaliti na živce….

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]



Mogao bi Vas miami pitati za savjet , a možda Vas uzme u svoj tim !

A mislim da nema legitimitet jer nije išao kod miamice da mu da mandat za sastavljanje vlade. Jer jadna će nam ispaliti na živce….
[/quote].

😂😅👏🏼👍




Mogao bi Vas miami pitati za savjet , a možda Vas uzme u svoj tim !

A mislim da nema legitimitet jer nije išao kod miamice da mu da mandat za sastavljanje vlade. Jer jadna će nam ispaliti na živce….
[/quote].
😂😅👏🏼👍
[/quote]
Cekaj, jel mogu ovi crveni pocrvenit od bjesa? Bijesni su ko psi, al nekako su crveni ka i inace…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Brišete znoj od muke, a još niste ni zasukali rukave!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

zaboravih napisati…..mozak ću ti popiti Pero7, za svaki lopovluk i potez kojim naštetite ovoj državi….., budi siguran!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ko o čemu, i.ioti opet o crvenima i crnima, .ebo vas II svjetski, to je nevjerojatno bitno za RH

..mozak ću ti popiti Pero7, za svaki lopovluk i potez kojim naštetite ovoj državi….., budi siguran!

@ miami,

možeš mi popiti mozak kroz luleka.

Kakve veze imam ja sa bilo kojom političkom opcijom ?

Nikada u životu nisam bio niti u jednoj stranci , ni partiji pa čak ni u jednom sindikatu.

Samo sam djelatnik kojeg vladari obilno cjede da bi nahranili svoje uhljebe.

Ali jasno vidim zlo i koja straho vlada radi štetu Hrvatskim građanima.

.


Ko o čemu, i.ioti opet o crvenima i crnima, .ebo vas II svjetski, to je nevjerojatno bitno za RH

Kakav II. svjetski? To jedini ti spominjes, pa nek tebe .ebe ako ti se to toliko svida. Crveni su haracili od nakon II. svjetskog pa nazalost sve do danas i unistavaju nam sve pore zivota pocevsi od gospodarstva

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]



Ko o čemu, i.ioti opet o crvenima i crnima, .ebo vas II svjetski, to je nevjerojatno bitno za RH

Kakav II. svjetski? To jedini ti spominjes, pa nek tebe .ebe ako ti se to toliko svida. Crveni su haracili od nakon II. svjetskog pa nazalost sve do danas i unistavaju nam sve pore zivota pocevsi od gospodarstva
[/quote]
Tako je crveni su utopili banke u bescijenje, crveni su utopili INA-u za 10 milja eura, točnije onaj crveni Sanader, crveni su sredili Plivu, crveni su smislili Kutlu, Gucića i ostale ljepotane koji su samo unaprijedili firme koje su pokupovali za kunu. U biti su to crveni među plavima, kako god okreneš crveni.

New Report

Close