Željko Reiner: Predložit ću promjenu imena u Hrvatski državni sabor

Naslovnica Forum Komentari članaka Željko Reiner: Predložit ću promjenu imena u Hrvatski državni sabor

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Dodao je naziv DRŽAVNI – sabor ….Postoji li možda i PRIVATAN sabor? …čemu to, doktore???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Rainer se pokazao kako želi suradnju.

Popljuvao je Leku govoreći mu da ne zna misliti svojom glavom.

4 godine HDZ je u saboru, a izvan Sabora na svaku inicijativu vladajućih postavljao klipove.

A sada bi bratstvo i jedinstvo.

Ma od.jebite. Imali ste šansu za suradnju.

Uostalom Karamarko je uvrijedio sve koji nisu glasali za HDZ obećavajući Kevine jame za one koji su glasali za SDp-ovu koaliciju i MOST.

I nakon toga ima obraza tražiti suradnju.

Kada će napokon u Hrvatskoj se formirati prava desnica, a ne da nas vode ovi zaostali i.dioti iz KPJ-u.

@miami i hasanfafer,

iako ste promjenili ime na ovom forumu po sadržaju vaših tekstova sam vas prepoznao; vi ste Vesna Pusić i Zoran Milanović.

.


Dodao je naziv DRŽAVNI – sabor ….Postoji li možda i PRIVATAN sabor? …čemu to, doktore???

Ako postoji crkveni sabor, je li onda postoji i ateistički?

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Dodao je naziv DRŽAVNI – sabor ….Postoji li možda i PRIVATAN sabor? …čemu to, doktore???

zato sto ovaj predsjednik sabora ne zna ustav, niti koje su mu ovlasti, pa je i.diot dosao na ideju da promjeni ime sabora tako da se zove jednako kao i u NDH na dan smrti Pavelica, pritom pozivajuci na zajednistvo.

vrhunac licemjera, polupismenosti i fasistickih namjera tako karaktersticinih za HDZ.



Dodao je naziv DRŽAVNI – sabor ….Postoji li možda i PRIVATAN sabor? …čemu to, doktore???

zato sto ovaj predsjednik sabora ne zna ustav, niti koje su mu ovlasti, pa je i.diot dosao na ideju da promjeni ime sabora tako da se zove jednako kao i u NDH na dan smrti Pavelica, pritom pozivajuci na zajednistvo.

vrhunac licemjera, polupismenosti i fasistickih namjera tako karaktersticinih za HDZ.
[/quote]

A i sigurno je najvažnije za hrvatsku naciju sada mijenjati ime Hrvatskog sabora, koji se tako oduvijek zvao.

Inače mu je uvodni govor potpuno promašen.

Da sve zaboravimo što se do sada događalo, i da držeći se za rukice (a vaša u našem đepu) otrčimo u zalazak Sunca.

Gospodo iz HDZ-a, pa nemaju svi građani Hrvatske amneziju (kao Vaši Šuker i Jandroković) pa da su zaboravili zbog čega je Hrvatska sad u go.vnima i tko ju je tamo doveo.

Korumpirani političari iz HDZ-a i mafija koja ima svoju državu.

Ako stvarno nešto mislite dobro napravite za Hrvate, onda počnite od korupcije i lo.pova iz vaših redova i vratite Hrvatima njihove novce.

Da Rumunjska će nas prestići jer su se ljudi digli protiv korupcije i kriminala kod njihovih političara.

Evo, kod njih BEHTEL gradi autocestu od cca 80 km.

Početna cijena od 400 miliona dolara narasla je na 2 milijarde dolara.

POZNATO?

A sad kad su se ljudi tome usprotivili, autocesta nije napravljena, a ugovor je takav da će Rumunji platiti ogromne penale.

Pitam se tko je ono doveo BEHTEL u Hrvatsku? I zbog čega imamo tako veliki javni dug, zbog čega sve manje smo neovisni, a sve više ovisni robovi.

Nije ŽUŽI Jelinek.



Dodao je naziv DRŽAVNI – sabor ….Postoji li možda i PRIVATAN sabor? …čemu to, doktore???

zato sto ovaj predsjednik sabora ne zna ustav, niti koje su mu ovlasti, pa je i.diot dosao na ideju da promjeni ime sabora tako da se zove jednako kao i u NDH na dan smrti Pavelica, pritom pozivajuci na zajednistvo.

vrhunac licemjera, polupismenosti i fasistickih namjera tako karaktersticinih za HDZ.
[/quote]

A i sigurno je najvažnije za hrvatsku naciju sada mijenjati ime Hrvatskog sabora, koji se tako oduvijek zvao.

Inače mu je uvodni govor potpuno promašen.

Da sve zaboravimo što se do sada događalo, i da držeći se za rukice (a vaša u našem đepu) otrčimo u zalazak Sunca.

Gospodo iz HDZ-a, pa nemaju svi građani Hrvatske amneziju (kao Vaši Šuker i Jandroković) pa da su zaboravili zbog čega je Hrvatska sad u go.vnima i tko ju je tamo doveo.

Korumpirani političari iz HDZ-a i mafija koja ima svoju državu.

Ako stvarno nešto mislite dobro napravite za Hrvate, onda počnite od korupcije i lo.pova iz vaših redova i vratite Hrvatima njihove novce.

Da Rumunjska će nas prestići jer su se ljudi digli protiv korupcije i kriminala kod njihovih političara.

Evo, kod njih BEHTEL gradi autocestu od cca 80 km.

Početna cijena od 400 miliona dolara narasla je na 2 milijarde dolara.

POZNATO?

A sad kad su se ljudi tome usprotivili, autocesta nije napravljena, a ugovor je takav da će Rumunji platiti ogromne penale.

Pitam se tko je ono doveo BEHTEL u Hrvatsku? I zbog čega imamo tako veliki javni dug, zbog čega sve manje smo neovisni, a sve više ovisni robovi.

Nije ŽUŽI Jelinek.



@miami
i hasanfafer,

iako ste promjenili ime na ovom forumu po sadržaju vaših tekstova sam vas prepoznao; vi ste Vesna Pusić i Zoran Milanović.

Pero 7, i ja sam tebe prepoznao.

Ti si onaj vozač od Milivoja Brkića.

Nitko te nije htio zaposliti za vozača (jer nisi položio vozački), pa se Vaso smilovao.

Dok ga čekaš da ga otpeljaš, cijele dane i noći visiš na forumu poslovnog, glumeći “poslovnog čovjeka”.

Treba se čovjeku odužiti.



@miami
i hasanfafer,

iako ste promjenili ime na ovom forumu po sadržaju vaših tekstova sam vas prepoznao; vi ste Vesna Pusić i Zoran Milanović.

Pero 7, i ja sam tebe prepoznao.

Ti si onaj vozač od Milivoja Brkića.

Nitko te nije htio zaposliti za vozača (jer nisi položio vozački), pa se Vaso smilovao.

Dok ga čekaš da ga otpeljaš, cijele dane i noći visiš na forumu poslovnog, glumeći “poslovnog čovjeka”.

Treba se čovjeku odužiti.


Dodao je naziv DRŽAVNI – sabor ….Postoji li možda i PRIVATAN sabor? …čemu to, doktore???

imate raznih vrsta sabora diljem lijepe naše, jedan od njih je Istarski Demokratski Sabor, drugi vam je sabor u Slunju za prodaju stoke i nisam još primjetio da vam nešto od toga smeta, ali državni i to hrvatski, e to je problem, jer trebali bi se valjda zvati hrvatski građanski sabor i vlada nacionalnih manjina, dajte se počastite sada za ove blagdane kakvim šarenim bobicama i milanoviću pošaljite također



Dodao je naziv DRŽAVNI – sabor ….Postoji li možda i PRIVATAN sabor? …čemu to, doktore???

zato sto ovaj predsjednik sabora ne zna ustav, niti koje su mu ovlasti, pa je i.diot dosao na ideju da promjeni ime sabora tako da se zove jednako kao i u NDH na dan smrti Pavelica, pritom pozivajuci na zajednistvo.

vrhunac licemjera, polupismenosti i fasistickih namjera tako karaktersticinih za HDZ.
[/quote]
ajde se vi odlučite, da li ćete Reinera pljuvati kao Židova ili kao proustašu, nešto ipak nije točno




Dodao je naziv DRŽAVNI – sabor ….Postoji li možda i PRIVATAN sabor? …čemu to, doktore???

zato sto ovaj predsjednik sabora ne zna ustav, niti koje su mu ovlasti, pa je i.diot dosao na ideju da promjeni ime sabora tako da se zove jednako kao i u NDH na dan smrti Pavelica, pritom pozivajuci na zajednistvo.

vrhunac licemjera, polupismenosti i fasistickih namjera tako karaktersticinih za HDZ.
[/quote]
ajde se vi odlučite, da li ćete Reinera pljuvati kao Židova ili kao proustašu, nešto ipak nije točno
[/quote]

u hrvatskoj je svasta moguce, pa da i mladen schwartz bude deklarirani nacist, niti sam glasovao na izborima, niti me previse zanima, ali kad netko pametuje bez ikakve osnove, on donio odluku da promjeni ime sabora,a trebaju mu glasovi sdp-a, pa onda nakon 2 min kaze zasto o tome raspravljamo, a netko mu je drzao pistolj u glavu i prijetio mu da na inaguracijskom govru lupeta gluposti i koketira s obiljezima NDH-a, pa bi se ja trebao ispricavati nesto, jer eto , mozes zamisliti, povijest dovoljno dobro znam i nisam retardiran kada je u pitanju logika, pa da ne mogu zakljuciti da taj genije je imao ideju da objavi javnosti da ce on promjeniti ime sabora u naziv iz NDH-a, na dan kada takvi kao on obiljezavaju smrt im poglavnika.

jadno, licemjerno i tocno kao sto sam naveo fasisticki orijentirano.





Dodao je naziv DRŽAVNI – sabor ….Postoji li možda i PRIVATAN sabor? …čemu to, doktore???

zato sto ovaj predsjednik sabora ne zna ustav, niti koje su mu ovlasti, pa je i.diot dosao na ideju da promjeni ime sabora tako da se zove jednako kao i u NDH na dan smrti Pavelica, pritom pozivajuci na zajednistvo.

vrhunac licemjera, polupismenosti i fasistickih namjera tako karaktersticinih za HDZ.
[/quote]
ajde se vi odlučite, da li ćete Reinera pljuvati kao Židova ili kao proustašu, nešto ipak nije točno
[/quote]

u hrvatskoj je svasta moguce, pa da i mladen schwartz bude deklarirani nacist, niti sam glasovao na izborima, niti me previse zanima, ali kad netko pametuje bez ikakve osnove, on donio odluku da promjeni ime sabora,a trebaju mu glasovi sdp-a, pa onda nakon 2 min kaze zasto o tome raspravljamo, a netko mu je drzao pistolj u glavu i prijetio mu da na inaguracijskom govru lupeta gluposti i koketira s obiljezima NDH-a, pa bi se ja trebao ispricavati nesto, jer eto , mozes zamisliti, povijest dovoljno dobro znam i nisam retardiran kada je u pitanju logika, pa da ne mogu zakljuciti da taj genije je imao ideju da objavi javnosti da ce on promjeniti ime sabora u naziv iz NDH-a, na dan kada takvi kao on obiljezavaju smrt im poglavnika.

jadno, licemjerno i tocno kao sto sam naveo fasisticki orijentirano.
[/quote]
osobno mislim da u Hrvatskoj postoji bilo kakva proustaška struja (prema kazivanju bivšeg premijera) da on i njegova svita, nikada se ne bi niti približili Banskim dvorima, a ne u njima stolovali 4 godine i upropaštavali sve, pa tako i ovu našu burzu, nema u Hrvatskoj ustaša, ostali su samo u glavama onih, koje su njihovi preci tako odgojili, opravdavajući time svoje nesposobnosti da ovu državu povedu u blagostanje i mir

u hrvatskoj je svasta moguce, pa da i mladen schwartz bude deklarirani nacist, niti sam glasovao na izborima, niti me previse zanima, ali kad netko pametuje bez ikakve osnove, on donio odluku da promjeni ime sabora,a trebaju mu glasovi sdp-a, pa onda nakon 2 min kaze zasto o tome raspravljamo, a netko mu je drzao pistolj u glavu i prijetio mu da na inaguracijskom govru lupeta gluposti i koketira s obiljezima NDH-a, pa bi se ja trebao ispricavati nesto, jer eto , mozes zamisliti, povijest dovoljno dobro znam i nisam retardiran kada je u pitanju logika, pa da ne mogu zakljuciti da taj genije je imao ideju da objavi javnosti da ce on promjeniti ime sabora u naziv iz NDH-a, na dan kada takvi kao on obiljezavaju smrt im poglavnika.

jadno, licemjerno i tocno kao sto sam naveo fasisticki orijentirano.

***jadnik, licemjer i fašist možeš biti jedino ti i pripadnici tvoje spdhns sekte… toliko ste neinteligentni da me upravo sramota… danas u vrijeme interneta da bar jednom upišeš pojam koji vam na sektaškim sastancima lažu, našao bi istinu koja gle čuda nema nikakve veze s ustašama, nacistima i fašistima… Hrvatski Državni Sabor je dobio takvo ime(mislim na dio Državni, prije se zvao narodni ili građanski) 1848 godine nakon ukidanja feudalizma i kmetstva i raskidanju svih odnosa s Ugarskom… dakle zbog Ugarske, a ne tvojeg pichkoustog… u vrijeme ndh Sabor nikad nije bio ni konstituiran niti je bilo kakvih izbora nego je Pavelić na svoju ruku pozvao 150 sebi zaslužnih ljudi koji su glumili Sabor…nesjećam se više točno, ali mislim da je samo 2 ili 3 puta zasjedao i nije donio nikakve bitne odluke i to sve 1941 ili druge… i ovo ti sve pišem po sjećanju iz osnovne škole koju sam pohađao za vrijeme krepale juge…mi smo to u školi učili, interneta nije bilo, tv je imala svaka treća kuća…ti sektaš imaš danas beskrajnu riznicu znanja i arhive na internetu, ali mantraš bedastoće koje si čuo od lika koji je čuo od lika koji je super s Kizom… i usput rečeno, to dodavanje imena državni je danas najmanje bitna stvar, postoji tisuće važnijih stvari koje treba prije napraviti… i baš zato ste se zakačili na to… i baš zato ćete i u budućnosti od cjelokupnog izlaganja nekog tko nije vaš izuzeti najmanje bitnu stvar i galamiti po medijima o tome … toliko ste postali prozirni da ne da smjenite Milanovića što prije nego vas uništi do kraja nego nemojte ga opće smijeniti nek vas uništi do kraja… i usput, jučer ti je fašist i ustaša Margetić vodio prosvjed pred Kolindinim stanom, pričaj mi malo o tome, nacistu

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

New Report

Close