Karamarko: Oreškoviću legitimitet daju njegova stručnost i Sabor

Naslovnica Forum Komentari članaka Karamarko: Oreškoviću legitimitet daju njegova stručnost i Sabor

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Mandatar je došao iz osobnih interesa.

Prema podacima koje smo mjesecima dobivali u poslovnim krugovima- Teva je ljuta na sve oko sebe,
jer je tržište u Hrvatskoj za njih PUŠION-a. Toliko su veliki, da im taj mizeran promet / udio na tržištu/
ne znači ništa..a ipak, ne vole gobiti novce.
Slučajno je odgovorna osoba za istok- naš mandatar, koji je već prije rekao da je ljut, jer
Hrvatska mu kvari dobru reputaciju na radnom mjestu , gdje radi..
Osim , što će pomoći Tevi, da se naplati, da poveća udio tržišta lijekova u Hrvatskoj, i da kupe,
još štogod ……Nema nekog značajnijeg interesa za biti ovdje….
On je KEMIČAR, a radi ko direktor jer je dodao par ispita iz financija, što se i u Rep.Hrvatskoj može,
pod dodatan magisterij ili doktorat završiti ekonomiju, a to je i napravila naša djelatnica
N.B. i ima dvije diplome- dok si reko keks.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Koja djelatnica? Ona kaj stoji kraj tebe na platzu?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Mene samo čudi da je čovjek pristao doći u ovu našu žabokrečinu, on igra ipak u ligi prvaka a mi smo treća županijska liga….


Mandatar je došao iz osobnih interesa.

Prema podacima koje smo mjesecima dobivali u poslovnim krugovima- Teva je ljuta na sve oko sebe,
jer je tržište u Hrvatskoj za njih PUŠION-a. Toliko su veliki, da im taj mizeran promet / udio na tržištu/
ne znači ništa..a ipak, ne vole gobiti novce.
Slučajno je odgovorna osoba za istok- naš mandatar, koji je već prije rekao da je ljut, jer
Hrvatska mu kvari dobru reputaciju na radnom mjestu , gdje radi..
Osim , što će pomoći Tevi, da se naplati, da poveća udio tržišta lijekova u Hrvatskoj, i da kupe,
još štogod ……Nema nekog značajnijeg interesa za biti ovdje….
On je KEMIČAR, a radi ko direktor jer je dodao par ispita iz financija, što se i u Rep.Hrvatskoj može,
pod dodatan magisterij ili doktorat završiti ekonomiju, a to je i napravila naša djelatnica
N.B. i ima dvije diplome- dok si reko keks.

uuu volim ove teorije zavjere i prosipače pameti na društvenim mrežamai forumima.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Legitimitet mu je dao mister 10% sa svojom sportašicom koja je svojevremeno bila suspendirana zbog dopinga. Najpoštenije bi bilo od Hrvatske napraviti konfederaciju pa neka Karamarko gospodari istokom i jugom a sjeverozapad ga ionako ne može smisliti.

Ne, ona koja stoji ISPRED mene…..što i zasluženo – tako mora biti….

Kirin, Vi jednog običnog predstavnika u PREDSTAVNIŠTVU U Amsterdamu, dižete u nebesa.
Klinac Petrov, je već nagoviještao njegov dolazak …odavno….

Daj mi odgovori- DA LI SI TI IKADA BIO U PREDSTAVNIŠTVU FARMACEUSTKIH NAJVEĆIH
KOMPANIJA ?

E, pa onda – ako nisi nemoj govoriti gluposti…..slučajno sam bila u nekoliko svjetskih
farmaceutskih predstavništava izvan Hrvatske…i poznam par običnih ljudi , koji su radili
isto tako za ta predstavništva…

Pa, to je najdosadniji posao u farmaceutici, a u pitanju je STATUS..! Privilegija, velika plaća,
kad zasjedneš tamo- ne mrdaš- jer se tvoj posao sastoji u OBRADI PODATAKA i stalnim
izvješćima stanja na tržištu , koje prosljeđuješ kompaniji- Principalu…odgovornom timu..

Tabele, proračuni, izračuni prodaje, planovi za 10 godina unaprijed, analize konkurentnih proizvoda,
proračuni za sve, sastanci, Orešković nije u ŠPICI….on je financijaš, sakuplja podatke, sumira,
šalje dalje..izvještava, odgovoran je za pad prodaje, za nenaplatu potraživanja, za neuspjele
poslove, za uspješno uvodenje novih proizvoda..za svaki cent, za sve ugovore..šta ja sve znam..

Kaj sad on zna o vođenju Hrvatske??? Podijelit će zaduženja, tražiti izvješća o radu…
simpatičan je ? ….meni nije….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

..nastavak..

Nema zatvorenijeg tržišta od farmaceutskog…baš će on sad Vama otvarati karte, nešto objašnjavati…
nisam farmaceut, živim 30 godina s farmaceutima..pa, onda izračunaj da li mogu ili ne mogu
ispravno zaključiti njegovu poziciju….
Baš Vi znate što on točno radi- i u čemu je njegova suština posla…Hasenfefer -zna.
Čovjek je o.k. ali, nije sveta krava…i neće napraviti puno.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


..nastavak..

Nema zatvorenijeg tržišta od farmaceutskog…baš će on sad Vama otvarati karte, nešto objašnjavati…
nisam farmaceut, živim 30 godina s farmaceutima..pa, onda izračunaj da li mogu ili ne mogu
ispravno zaključiti njegovu poziciju….
Baš Vi znate što on točno radi- i u čemu je njegova suština posla…Hasenfefer -zna.
Čovjek je o.k. ali, nije sveta krava…i neće napraviti puno.

Zasto medicinske institucije ne rade svoj posao?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



..nastavak..

Nema zatvorenijeg tržišta od farmaceutskog…baš će on sad Vama otvarati karte, nešto objašnjavati…
nisam farmaceut, živim 30 godina s farmaceutima..pa, onda izračunaj da li mogu ili ne mogu
ispravno zaključiti njegovu poziciju….
Baš Vi znate što on točno radi- i u čemu je njegova suština posla…Hasenfefer -zna.
Čovjek je o.k. ali, nije sveta krava…i neće napraviti puno.

Zasto medicinske institucije ne rade svoj posao?
[/quote]

Jer medicina tu više ne može pomoći…..

Ovo s kokoši i pušioničarstvom na burzi, apsolutno se slažem- ali o hrvatskom gospodarstvu- znam dosta
iz perspektive svog rada – a tako -kako je radio HDZ- može raditi svaki bedak… a ovak kako je radio
SDP- mogu SAMO ONI, ali i ja , jer rade dobro -i znaju šta rade.

Ajde, napiši što ti zanš o Oreškoviću, ili napiši nešto smisleno, neki podatak koji ga stavlja
na vodeću poiziciju…
Kaj nije imao ELI Lily najprije Medifarm u Zagrepčanki, kao zastupništvo, onda su to pretvorili u
Predstavništvo, pa otvorili konsignacije u Velikoj Gorici, i vršili distribuciju tih par lijekova,….?
Kakva je to senzacija raditi? Registiraš lijek, dođe kamionom ili avionom iz najbližeg skladišta
u EU ili drugdje, zaposliš par momaka, da slažu naruđbice i odvezu do veledrogerija…
ovi do ljekarni….i šta je tu tak pametNO?
Najveći posao je – što je i rekao hasenfefer . DOĆI DO TOGA! OGREPSTI se za to ?
Nije ti to tak jednostavno s velikima ….treba malo i nekad dogovoriti provizije na off shore
račune i ostalo….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nakon što su 4 godine Milanovićevi politički uhljebi ministri neznalice uništavali Hrvatsko gospodarstvo dolazi nam dokazani menadžer Orešković.

Večina tih Milanovićevih uhljeba izvan politike u životu nisu nikada ništa pametno napravili.

I sada Milanović i ministri neznalice postavljaju pitanje političkog legitimiteta dokazanom menadžeru koji se dokazao u vođenju svjetskit tvrtki.

Ako tko nije imao legitimitet onda su to Milanović i njegovi politički uhljebljeni ministri Grčić , Maras , Pusić , Jakovina i onaj kumek sa ženinim prezimenom.

.

@ Miami On je KEMIČAR, a radi ko direktor jer je dodao par ispita iz financija, što se i u Rep.Hrvatskoj može.

Kolegice Miami ja bi molio da prestanete loše pisati o kemičarima.
Naime, ako treba birati između ekonomiste i kemičara, uvijek ću birati kemičara.

Da bi ste postali kemičar morate završiti stvarno teški fakultet, gdje će te se (ako ništa drugo) naučiti misliti i rješavati probleme.

Isto tako često moramo improvizirati, a da bi ste to mogli morati imati mašte.

Uostalom poznato je da su se kemičari u srednjem vijeku bavili alkemijom, magijom.

Na kraju krajeva Masoni i dalje koriste usluge čarobnjaka i crne magije.

Na kraju da bi ste izvukli Hrvatsku iz krize morati će te biti izuzetno maštoviti čovjek s puno improvizacija.

Ono što se nadam, za svaki dobar posao, morate imati sposobni tim koji želi raditi i kojima morate vjerovati.

Nadam se da će gospodin Tihi imati odriješene ruke kod odabira suradnika za ministre, bez HDZ-ovih i MOSTO-vih “stručnjaka”.

Budimo realni, čovjek ne vodi neku veliku kompaniju, već je direktor prodaje za Istočnu Europu.

A neki čovjeka predstavljaju kao čovjeka koji u najmanje ruku vodi TEVU.

Ne vidim razloga da se čovjeka dodatno opterećuje s nečim što ON nije.

I ovako će imati jako puno problema da ostvari pozitivne rezultate.

Također, ne treba čovjeka odmah pljuvati.
Osim što nije kulturno, treba čovjeku dati šansu.

Uostalom svim Hrvatima je u interesu da uspije u vađenju zemlje iz krize i njezinog rasta od 7% BDP u sljedeće dvije godine.

Kako je meni Hrvatska i njezini ljudi na prvom mjestu, držati ću fige da uspije.

Makar poznavajući mafiju i kriminal koji nam vodi državu…..

Ako to ne sredi, nema uopće šanse.

New Report

Close