Milanović više neće biti premijer

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović više neće biti premijer

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zorane, ti si za mene – HEROJ. Jer si- za dobrobit Hrvatske- popustio ovom balavcu !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ovo je onda prevara kaze Milanovic! (“Ili ja ili Karamarko,sve ostalo je prevara”,Zoran Milanovic)


Zorane, ti si za mene – HEROJ. Jer si- za dobrobit Hrvatske- popustio ovom balavcu !

Heroj poput splitskog gradonacelnika. Lipo se Vas Mile naguzio,a sve za malo vlasti. Karamarko je pak pokazao da se ne da guzit.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Karamarko se pokazao jedinim poštenim političarem koji se ne da guziti, a Sdp i njihova sljedba pokazali su da su dno dna.

Kizo i Karamrle su dumb and dumber! Dobro ih je pročitao Božo i svrstao među pacijente kao što su uostalom i njihovi sljedbenici (partije)!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Pljuni i zapjevaj ….

DAJ PET !!!

ja sam blizu toga da i glavaš bude premijer samo nek već jednom završe taj cirkus. 🙂

who dares, wins

ipak se kreće, još kada bi mu netko razložio zašto bi bilo dobro, da ne dobije niti jednu važniju funkciju, možda Hrvatska ipak poraste


Zorane, ti si za mene – HEROJ. Jer si- za dobrobit Hrvatske- popustio ovom balavcu !

popustio je sigurno, jer mu je Božo obećao besplatne tretmane i da će mu uvijek biti pri ruci, kad god mu to zatreba, HEROJ ? da, samo ne narodni, nego partijski

mozgovne plićine….. trebaš malo više razumjeti o politici, željeti dobro svom narodu i imati snage
prihvatiti težinu odluka………
Milanović će pokupiti puno političkih bodova- na kraju balade.

Karamarko? On se skriva iza NARCISE……samo, do kada?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

***ako se ikad politički angažiram, borit ću se da ljekarnici dobiju beneficirani staž…vidite kak loše lijekovi utječu na gospođu miami

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

New Report

Close