Sanader izlazi iz istražnog zatvora bez jamčevine i mjera opreza

Naslovnica Forum Komentari članaka Sanader izlazi iz istražnog zatvora bez jamčevine i mjera opreza

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Čovjek je 4 godine u zatvoru a jedino su mu dokazali da je u restoranu izvadio bateriju iz mobitela ?

Osim toga optužuju ga i neki svjedoci koje su držali u zatvoru mjesecima dok nisu potpisali .

Isto je tako osuđen i Zagorac za dijamante koje nitko nije vidio ?

Pravo suđe ?

.

A sto se tu ima dokazati ? Ako nije imao Alzheimerovu demenciju nije mogao za novce za koje je prodao ” prodati ” INU Madjarima. Dakle, nije bitno da li je uzeo mito tj proviziju. Bitno je da nije obavljao posao za koji je bio placen tj na koje je izabran. Taj covjek nije obavljao posao premijera Hrvatske.

Status Quo: Roll Over Lay Down

@renči,

ne misliš valjda da se bilo koga može osuditi u EU Hrvatskoj bez dokaza ?
Sve je to šuplje.
Da postoje pravi dokazi valjda bi institucije sistema i pravosuđe za 4 godine donjele barem jednu osuđujuću presudu.
Možda smo svi nasjeli na “osudu” koju su nam servirali crveni lijevi mediji ?
Sanader tvrdi da su ga naguzili Bajić i Jadranka Kosor ?
A pošto smo u EU bojim se da ćemo na kraju Sanaderu plaćati milionsku odštetu iz proračuna ?

.

@Pero7 -jeli oslobođen zbog nedostatka dokaza kao i Horvatinčić? Kod nas su dokazi kao i Jeti, svi su čuli, netko vidio i snimio, ali to nije dovoljno… Jedva čekam da i Kradana oslobode! Rješenje za ovakve i slične slučajeve je izvan pravosuđa!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


A sto se tu ima dokazati ? Ako nije imao Alzheimerovu demenciju nije mogao za novce za koje je prodao " prodati " INU Madjarima. Dakle, nije bitno da li je uzeo mito tj proviziju. Bitno je da nije obavljao posao za koji je bio placen tj na koje je izabran. Taj covjek nije obavljao posao premijera Hrvatske.

Koliko se ja sjećam , Račan je započeo prodaju Ine Mađarima , a šta smo trebali prodati je Rusima kako bi partijski konglomerat u Ini i dalje lijepo i ugodno živio !?

@Kirin,
Obrisalo mi post u kojem sam spomenuo Bajića i Jadranku Kosor.

Mene brine što institucije sistema to rade bogatom , moćnom , s poznatim prijateljima , Sanaderu , šta tek rade nama koji nismo bogati ni moćni i nikoga ne poznamo ?


@zm1
,
drugovi su 2002. prodali 25%+1 dionicu INE za kikiriki od 505 miliona $ i još nitko nije odgovarao ni bio u Remetincu ?
Sanader je obićan Kokošar prema ovima koji su prodali INU 2002.

Večernji list (naslovi i podnaslovi),citiram :

Tajna prodaje INE
Zaposlenici INE prijavili DORHu malverzacije
USKOK istražuje
Istražitelji USKOKa nastoje doći do orginalnog elaborata o vrijednosti nalazišta u Siriji
Jesu li Mađari 2003.imali povlaštene informacije o domaćoj naftnoj kompaniji
Mjerenja provodila mađarska tvrtka
Mol se grčevito borio za INU i dao ponudu od 505 miliona eura za 25% kompanije jer je znao da samo naftna polja u Siriji vrijede 20 miliardi dolara
MOL je znao tajnu o sirijskim poljima kad je ulazio u INU
Ljubo Jurčić: Nisam bio upoznat s otkričem u Siriji, sve sam podatke dobio iz INE
20 miliardi dolara vrijednost naftnih i plinskih polja u Siriji2003.
U vrijeme privatizacije INE predsjednik uprave INE bio je Tomislav Dragičević
Predsjednik Nadzornog odbora INE bio je Slavko Linić
MOL: Znali smo da Sirija skriva potencijal jer smo ondje radili

.

New Report

Close