Islamska država preuzela odgovornost za napad: Strahovat ćete i od odlaska na tržnicu

Naslovnica Forum Komentari članaka Islamska država preuzela odgovornost za napad: Strahovat ćete i od odlaska na tržnicu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Strahovati ćete vi gamad obrezana dali ćete ići na zahod ili ne od danas nećete niti srati a kamoli čitati kuran od straha.

sjeme zla je posadjeno.
prvio korak za novi pocetak svjetskih sukoba je napravljen…sada idemo ratovati i trositi lovu na naoruzanje.

Anonimno, 15.11.2015. u 09:34
kojoj militant poručuje da Francuska neće živjeti mira sve dok sudjeluje u bombaškim napadima na IS.

A vi ste doslovno preveli militanta s bantu-bantu jezika?

Anonimno, 15.11.2015. u 09:34
Šapro je za Hinu kazala da neće odlaziti na mjesta koja nisu potencijalno opasna sve do 3. prosinca kada ima kartu za povratak iz Pariza.

I daj te se zajedno u suradnji s HINA-om odlucite jel ce Sapro odlaziti ili nece odlaziti na potencijalno opasna mjesta? Mozda je Sapro iz Konavala avanturistica pa voli trcati ususret nadolazecem vlaku ili skakati s padobranom sa Srdja? Al nekako mi se cini da ipak nije…

Dajte malo profesionalnosti. Tekstovi su vam ko da ih je poplava donijela. I jel imate vi uopce tamo kakvog urednika? Lektora je jasno da nemate… obzirom na stalne sintakticke i semanticke probleme.

Odabrali Zoka Milanovic i Ostoja Rankovic.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Te kukavice ne mogu nikoga uplašiti. Ovakvim napadima samo će si ubrzati kraj na štriku.

Sirija će biti oslobođena, a izbjeglice vraćene natrag u svoju državu.

Nikoga ne mogu uplasit dokle god se skrivaju iza blindiranog ekrana monitora. Pitaj ove koji su izgubili clana obitelji u ovom napadu sto misle o tome.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Odabrali Zoka Milanovic i Ostoja Rankovic.

Neće oni nama ništa.
Pa mi smo im dali (prodali ?) oružje pa zahtjevu naših Kolonizatora , navodno.
Mogli bi im servisirati to oružje ?

.

New Report

Close