Hrvatski političar priznao: Bio sam uhljeb za 17.500 kn, a nisam radio ništa

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvatski političar priznao: Bio sam uhljeb za 17.500 kn, a nisam radio ništa

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Spontano i iskreno je i potrošio tih 17500 kn mjesečno i nije mu ni na kraj pameti da novac vrati-

Hvala na motiviranoj iskrenosti! To je ono za što se bore pristaše partije HDZSDP!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Ima ih na tone .z par godina sve ce odseliti ostat ce samo uhljebi

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Jadan čovjek, nakon četiri godine je shvatio da više ne može biti uhljeb kod HSLS-a pa je odlučio probati novu sreću kod ORAH-a. Neka se on lijepo sa svojim roditeljima uhvati brige o kravama, da barem nešto korisno radi, nije valjda da zna biti samo političar?

HA HA HA i sad ste otkrili toplu vodu ,čemu služe izbori nego da bi se domogli nerada

Nije đubre iz ORAH-a postalo pošteno nego mu je špina presušila.

Četri godina je đubre od nas krao i sad se kaje ?

Najgori su ti koji nas opet hoće prevariti svojim poštenjem : “nama kajanja nakon j’ebanja”

.


Četri godina je đubre od nas krao i sad se kaje ?

Gdje ti vidiš da se kaje? Samo je nezadovoljan što mu je istekao mandat pa svoju odgovornost svaljuje na druge i usput pokušava ublažiti osjećaj krivnje. Ne laje pas zbog sela…

da je bio sam, najmanji problem, probajmo izračunati ovako 17 500x12x 4(1 mandat) x50 000(komada uhljeba) x 5 (ukupan broj mandata od 1990 do danas) po meni ispada 210mlrd. kuna , a koliko smo mi ono ukupno dužni? eto zašto smo dužni i gdje su pare

New Report

Close