Kineske tvrtke mogu izgraditi logisitičke i proizvodne centre blizu hrvatskih pomorskih luka

Naslovnica Forum Komentari članaka Kineske tvrtke mogu izgraditi logisitičke i proizvodne centre blizu hrvatskih pomorskih luka

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pa ovo je prekrasno. Predsjednica je otišla u Kinu da konstatira da kinezi mogu nešto negdje izgraditi. Kao i Milanović za ture za ture po americi. A može Hrvatska biti bogata kao Švica samo je prepuna Hrvata, tj “Hrvata”.

Logisticki centri..odnosno skladista za jos laksi uvoz kineske robe..sa 2 zaposlena. Kina je komunisticka i nacionalistica zemlja njih zanima samo njihov razvoj kroz povecanje robe proizvedene u kini. U africi di su dosli unistili su lokalnu proizvodnju i to izgradnjom logistickih centara. A nakon toga su pokupovali sve sta se kupit da. A zasto predsjednica nije pricala o otvaranju hrvatskih logistickih centara u kini?

Ja ne mogu vjerovati. Gospođa cijelo vrijeme govori protiv komunista i komunizma, a sada bi nam uvozila komunizam na mala vrata.

Meni ne treba komunizam u 21. stoljeću u Hrvatskoj.

A ne treba Hrvatskoj ni milijun Kineza.

Koliko sam shvatio mi ne želimo useljenike.

Gospođa bi trebala prestati stalno mijenjati mišljenje jer izgleda jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako neozbiljno-

Problem je što s time i Hrvatska postaje neozbiljna, i loše izgleda u svijetu.

Mogli su i nizinsku prugu graditi samo nisu, e tako mogu i logističke centre.

1.300 milijardi dolara imaju Kinezi uloženih u američke državne obveznice pa to Ameriku ni malo ne uzrujava. Koliko vidim svrbe se samo crveni agitatori na portalu da naude što više našoj predsjednici i desnoj opciji kojoj je ona sklona. Kina najprije nije ona zemlja koja je nekad bila. Najbolje bi je bilo usporediti s hibridnim automobilom.Na jednoj strani je pogoni slobodna inicijativa A.Smitha na drugoj komunistička diktatura malo strožeg tipa od one koja vlada u Singapuru.Bilo bi dobro da i na području Hrvatske ulože višak konvertibilnog novca i time pokrenu posustalo gospodarstvo naše zemlje.Čak kad bi i dobili stotinjak tisuća Kineza to bi bilo manje zlo od nekih drugih nacionalnih manjina koje imamo sada, ili bi ih uskoro trebali dobiti.


1.300 milijardi dolara imaju Kinezi uloženih u američke državne obveznice pa to Ameriku ni malo ne uzrujava. Koliko vidim svrbe se samo crveni agitatori na portalu da naude što više našoj predsjednici i desnoj opciji kojoj je ona sklona. Kina najprije nije ona zemlja koja je nekad bila. Najbolje bi je bilo usporediti s hibridnim automobilom.Na jednoj strani je pogoni slobodna inicijativa A.Smitha na drugoj komunistička diktatura malo strožeg tipa od one koja vlada u Singapuru.Bilo bi dobro da i na području Hrvatske ulože višak konvertibilnog novca i time pokrenu posustalo gospodarstvo naše zemlje.Čak kad bi i dobili stotinjak tisuća Kineza to bi bilo manje zlo od nekih drugih nacionalnih manjina koje imamo sada, ili bi ih uskoro trebali dobiti.

Ti si malo g.lup.

Jer da si pametan, onda bi ti bilo jasno da je predsjednica svih Hrvata.
Da i hoće ne smije agitirati ni za jednu stranu jer inače krši Ustav.

Ali znam jedno sigurno. Da nije predsjednica Kineza.

Pa evo možemo isto tako primiti 2 miliona sirijskih izbjeglica, a Europa i Arapske zemlje će dati Hrvatskoj milione.

Mislim kada Vam je najedanput svejedno od kuda dolazi lova i tko nam s njime dolazi.

Vi ste onda pretpostavljam desni agitator koji voli komuniste?

New Report

Close