Ustavni sud precizirao koje su se banke pobunile zbog švicarca

Naslovnica Forum Komentari članaka Ustavni sud precizirao koje su se banke pobunile zbog švicarca

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

jao financijski nepismenih ljudi na tom poslovnom!!!

“državni proračun biti oštećen za oko milijardu i pol kuna godišnje na ime neplaćenog poreza na dobit.” – pa to valjda ni srednjeskolac ekonomskog smjera ne bi provalio!! 1,5 mlrd kn godisnje?!?!?! a na koliko godina i koliko je onda ukupan trošak po proračun hahahaha .. boze debilane od clanka 😀

blamaza novinara pd.[emo_palacd] nastavite li ovakve glupave clanke stavljati,postat cete gori od jutarnjeg ili index hr.
dajte malo ozbiljnosti

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

jadranka, ima li tvoj lik i “djelo” kakve veze s ovim pamfletom ? Ako ima onda hitno trebaš poduku iz financija da bi te i dogodine mogli nominirati za turbo kompetentnu po pitanjima gospodarstva. No s obzirom na godinu proizvodnje i opće stanje, ne nadaj se previše. Ne znam baš tko bi bio spreman poduku ti dati a istu ne naplatiti. [emo_namigusa]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


jadranka, ima li tvoj lik i "djelo" kakve veze s ovim pamfletom ? Ako ima onda hitno trebaš poduku iz financija da bi te i dogodine mogli nominirati za turbo kompetentnu po pitanjima gospodarstva. No s obzirom na godinu proizvodnje i opće stanje, ne nadaj se previše. Ne znam baš tko bi bio spreman poduku ti dati a istu ne naplatiti. [emo_namigusa]

Grčić

Blamaža ni p.r. banaka. Razbacuju se milijardama kao na placu. Krenuli su sa 5 milijardi, pa 6 pa 7, sada su već stigli do 8 + 1,5 milijardu država… ‘pa ima banaka u svijetu. neka država privuče mnove banke, prenese svo poslovanje na njih, pa da vidite kako će začepiti gubicu.

Bankama koje su zatrazile ocjenu ustavnosti zakona o Svicarciam odma oduzest dozvole za rad u Hrvatskoj,a njihove celnike osudit na dugogodisnje zatvorske kazne skupa sa odvjetnicima koji su ima pisali te zahtjeve. Ovo bi po meni bio jos jedan vjetar u jedra Hrvastka raste. Po meni napravit ovo upravo na danasnji dan bi pokazalo istinsko domoljublje ove vlasti.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close