Pročitajte 7 točaka SDP-ova izbornog programa

Naslovnica Forum Komentari članaka Pročitajte 7 točaka SDP-ova izbornog programa

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

u Planu 21 bilo tri puta više obećanja, što možemo očekivati od ovoga, još tri puta lošije stanje u državi, ajd’ ti Zoki skokni do Prnjavora, da malo vidiš kako tamo izgleda život ljudi i gospodarstva, koje bespotrebno potcjenjuješ, kao Vukovinu i Špičkovinu

a što je s “planom 21 laž”? on više ne igra? pojela ga maca??!?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Daleko je ovo od ozbiljnog programa. Ovo je samo nešto nabacano da se kaže kako imaju program. Neka si pogledaju stanje CROBEX-A koji ove 4 godine nije uspio narasti, čak se je i smanjio. TO je u Evropi jedini index u padu ( osim Grčke ), dok je u svim drugim zemljama u ove 4 godine index narastao od 20% do 90 %. Nitko im više ne vjeruje, ni privatni investitori, ni domaći fondovi, ni strani ulagači.


a što je s "planom 21 laž"? on više ne igra? pojela ga maca??!?

imate oglas na Njuškalu: Prodajemo Plan 21, nije korišten, kao nov, slabo koristan, neostvaren, neupotrebljiv, reklo bi se štetan, radi prelaska na nove opsjene i laži, cijena je vrlo povoljna za nove stranke na političkoj sceni, prednost Hrvatskoj Napred i ostalim gubitnicima tipa reformisti & Jaca, samo da je fotelja, sve dodatne informacije i izračune potražite kod našeg visokoobrazovanog doktora nauka, potpredjednika Vlade(doduše ne prvog) i ministra gospodarstva, školovanog za vrijeme balvan revolucije i frizurom koja odaje da je svojevremeno nosio šajkaču, vaš SDP(samo dalje propadamo)

Za mandata ove SDP + HNS Kukuriku Vlade nestalo je 60.000 malih tvrtki ili obrta i nestalo je 100.000 radnih mjesta , ostavljaju 320.000 Blokiranih , 100.000 ljudi je moralo otići van , zadužili su nas za novih 100 miliardi…..
a predizborno lažu bolje od Minhauzena:

http://direktno.hr/en/2014/direkt/26922/%C4%86ori%C4%87-%C5%BEestoko-oprao-Gr%C4%8Di%C4%87a-od-plana-21-do-la%C5%BEi-oko-gospodarskog-rasta.htm [direktno.hr]

“Ministar govori o rastu.
Hrvatska je u ovom mandatu izgubila 3,5 posto BDP-a. Gospodine Grčiću, možete evidentirati da je hrvatska dodana vrijednost pala za 10 milijardi kuna na godišnjoj razini.
Rast BDP-a prva dva kvartala ove godine praćen je rastom vanjskog duga.
Vaša Vlada je državu zadužila za 80 milijardi kuna, to ide prema 100 milijardi kuna.
To je najveće zaduženje u povijesti RH u mandatu jedne Vlade.
Nitko se nikada nije više zadužio od ove Vlade u posljednjih 25 godina”, rekao je Ćorić.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/grcic-krivo-racunao-pa-se-osramotio-pred-strategom-hdza-u-otvorenom/846566.aspx [index.hr]

Ćorić: To nisu točne brojke

“Ovo nisu točne brojke.
Grčić govori o rastu.
Hrvatska je u mandatu ove Vlade izgubila 3 i pol posto BDP-a.
Hrvatska dodana vrijednost u 3 godine pala je za 10 milijardi kuna na godišnjoj razini.
Rast koji je zabilježen prva dva kvartala ove godine praćen je enormnim povećanjem vanjskog duga.

Ova Vlada zadužila nas je za preko 80 milijardi kuna, ide se prema 100, a još ne znamo što je ispod otirača.
To je najveće zaduženje jedne vlade u povijesti hrvatskih vlada”, kazao je Ćorić.

.

.

Hrvatska raste, naprijed i nemojte stat.


Hrvatska raste, naprijed i nemojte stat.

Boga mi stvarno lipo raste. Iz sekunde u sekundu.
http://javnidug.manjiporezi.hr/

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Program je vrlo opsežan, ima stotinjak stranica ….
Papir svašta podnosi

Sta ocekivat od programa koji je pisao covijek koji ne zna postotni racun.Nadam se da nece bit dugo u Banskim dvorima.Jer ako ostanu sami smo si krivi.

Program je vrlo opsežan, ima stotinjak stranica ….
Papir svašta podnosi

Prije dok smo živjeli u mraku nije bilo toliko medija već samo papir moglo se svašta nadrljati i ljudi su bili prevareni.
Danas ni crvena HTV nije u stanju sakriti laži i pored Novosdpkmeta.
Nemoguće je sakriti istinu.
U samo nekoliko dana ulovljeni su u laži Ranko Ostojić kod Stankovića u vezi ubijenih 2014. , Branko Grčić i Milanka Opačić u Otvorenom i danas MUP u vezi vlaka iz Mađarske.
Prestanite lagati !

http://direktno.hr/en/2014/direkt/27100/Maleti%C4%87-otkrila-najnoviju-poraznu-statistiku-Hrvatske-o-kojoj-Vlada-%C5%A1uti.htm

Prema mnogim parametrima i ljestvicama, Hrvatska zaostaje i za zemljama istočne Europe, odnosno petog vala proširenja a neke značajno rastu poput Slovenije, Slovačke, Češke, Poljske ili Rumunjske, naglasila je nedavno Maletić.
Time nas, mišljenja je HDZ-ova zastupnica u Europskom parlamentu, ova Vlada zapravo dovodi u rang sa zemljama poput Libije, Libanona, Venezuele, Azerbajdžanom.

”Laž ne može postati način političke komunikacije, a što oni rade nedopustivo je u civiliziranom svijetu”,
rekla je tada Maletić.

.

Do sada nisam vidio još ni jedan program. Samo sam čuo puno komunističkih fraza.

Vidim da je HDZ predstavio program 5+.

Kada će predstaviti onaj njemački program s kojim su se toliko hvalili?

Pa sada su izbori, ne moraju ga više skrivati.

Meni ne treba njihov program. DO sada su sve napravili korektno, a ima
još PUNO POSLA…….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Meni ne treba njihov program. DO sada su sve napravili korektno, a ima
još PUNO POSLA…….

miami

pametni ljudi imaju plan
Kad čovjek ima plan, točno zna KADA i ŠTO treba raditi.

A ne prespavati 3,5 godina jer se ne zna ko pije, a tko plaća i kada, a bogami i što.

SDP može dobiti izbore samo ako će imati velike rezove i reforme.
HDZ će dobiti izbore samo ako će imati puno bolji plan od SDP-a u tome.

Nedostatak planova kao i jasne argumentacije kako će se reforme provesti jako
loše izgledaju za Hrvatsku.

Nedostatak suradnje između stranaka da rade na dobrobit Hrvatske, a bez sučeljavanja i iznošenje gospodarskih programa, pokazuje koliko obadvije stranke malo poštuju svoje birače i imaju nisko mišljenje o njima.

Do sada ne znam tko je gori.

SDP koji je pokazao HDZ-u kako oni izgledaju blesavo mahanjem zastava, znači preuzeli su njihov način kampanje ili HDZ koji je preuzeo kampanju od Bandića.

Svima ćemo dati lovu (našu) i još tisuću eura za dijete.

Pustimo sad što će populacija Cigana naglo porasti u Hrvatskoj.

Ovime samo pokazuju da im uopće nije jasno zbog čega se mladi ljudi ne odlučuju za djecu.

Nemaju pojma.

Ne radi se o domoljublju, već djecu treba i nahraniti.

Naravno kad su HDZ-ovci zaposlili svoju djecu po cijeloj Hrvatskoj (uhljebe) nemaju tih problema.

Samo kao što sam već jednom napisao neće više biti Hrvata koji će hraniti te uhljebe.

Svi će otići Van, a većina ih je već i otišla.

Pa će i oni morati početi raditi ozbiljan posao, ako hoće preživjeti.

Turizam sigurno neće biti dovoljan.

Pa, našli su toliko STRAHOTA , da su se prvi rezultati izmjena Zakona i
Pravilnika, Kolektivnih ugovora , menađerskih ugovora, TAJNIH UGOVORA,
štetnih ugovora i drugih ugovora…mogli raskinuti tek nakon
stravične procedure, uz neprestano podmetanje HDZ-a—

Kad su krenuli….vidjelo se da znaju problem i njihovi planovi, barem
što ja vidim u zdravstvu su ZDRAVI , POŠTENI I DAT ĆE REZULTATE…

Nemoj mi soliti pamet o planiranju. 24 godine sam poduzetnica ,
radila sam s inozemstvom i to s Njemcima..trebaš veću školu od
njemačke škole pedantnog rada u trgovini …???? oni koji
s njima rade sve razumiju o čemu govorim..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close