Zmajlović se sprema tražiti odštetu za Volkswagenov skandal

Naslovnica Forum Komentari članaka Zmajlović se sprema tražiti odštetu za Volkswagenov skandal

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Neznam otkud takve izjave,ali mislim da je ministru bolje da rijesava neke druge probleme nego to.U ostalom VW ima preko 500 000 ljudi zaposlenih svugdej po europi,a vjerujem da i neke nase firme rade za VW.bolje mu je da nemisli jer spina se moze brzo zavrnit.

Ta bahata razmisljanja…….

Indirektno ih žica da mu poklone neki Golf…… [emo_namigusa]

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

I ja se spramam njega tražiti odštetu za preplaćen najam novih poslovnih prostora njegovog ministarstva… ali to ipak neću napraviti… samo pametujem…

I tko kaže da praćenje poslovnog svijeta nije zabavno, evo baš me nasmijao.
Samo da greškom ovo ne objave na njuzbaru ili sprdexu.


Indirektno ih žica da mu poklone neki Golf…… [emo_namigusa]

da namiri onoga što su mu ukrali onoj, onoj, njoj

Ovo je netocno.

VW je prekoracio US standarde na NOX (Nitrogen okside) za 40 puta. U US standard je 50mg po milji. U EU je standard 80mg po kilometru. Dakle prekoracenje u Hrvatskoj je, ako ga je bilo, oko 16 puta.

Zmajlovic je vjerojatno procitao negdje na internetu da je VW prekoracio US standarde za 40x, a nije svijestan da EU i US imaju razlicite standarde.

U US ima oko 1% dizel vozila (pola od toga VW) upravo zbog toga jer imaju vrlo restriktivne limite za NOX. Da bi se dostigli US standardi treba poskupiti proizvodnju i smanjit snagu pa na kraju dizelasi ispadnu vrlo nekonkurentni.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

nek se dogovori sa grcicem pa nek uzmu miljardu

New Report

Close