Inozemni dug narastao na 113 posto BDP-a

Naslovnica Forum Komentari članaka Inozemni dug narastao na 113 posto BDP-a

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.



– obveze prema inozemnim vjerovnicima najviše porasle u sektoru opće države, čiji je vanjski dug krajem lipnja iznosio 16,3 milijarde eura, što je za 34,1 milijun eura ili 0,2 posto više u odnosu na svibanj, ali i 2 milijarde eura ili 14,1 posto više nego u lipnju lani. s udjelom od 33,4 posto, u ukupnom bruto inozemnom dugu. Štoviše, povećala je taj udio za 0,3 postotna boda u odnosu na prethodni mjesec”

-ukupna bruto inozemna zaduženost javnog sektora dosegnula 19,6 milijardi eura te je krajem lipnja činila preko 40 posto ukupnog bruto inozemnog duga Hrvatske.

hebote, koja je ovo katastrofa, za mj. dana su izbori i daj sada izaberi ono manje između ova dva zla … ovi aktualni nas odvedoše u propast i ako dobiju, uništiti će nas porezima a posebno porezom na nekretnine a ovi drugi će od “države” napraviti “avliju”

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


a ovi drugi će od "države" napraviti "avliju"

ovi drugi su zapoceli proces avlije..nesto su dogovorili sa eu i bankama ,,sto mi neznamo. ali siguran sam da nije dobro na narod..

necu nikog nogovarati na nista.ali bojim se da je ovo sto sad imamo manje zlo.

sretno nam bilo i trebat ce nam.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kuga pa kolera pa tko preživi!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


… ovi aktualni nas odvedoše u propast i ako dobiju, uništiti će nas porezima a posebno porezom na nekretnine…

Uvodi se red,a HRvatska raste. Ja jedino vidim da Hrvatskoj raste dug i nista vise,medjutim ja nemam roze naocale poput nase domoljubne Vlade.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close