Najveća korupcijska afera u hrvatskoj politici u ponedjeljak pred Vrhovnim sudom

Naslovnica Forum Komentari članaka Najveća korupcijska afera u hrvatskoj politici u ponedjeljak pred Vrhovnim sudom

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Hdz je mafijaska organizacija..pomalo ce svi na sud

Ako se i dogodi čudo i sud potvrdi kaznu po naredbi ove strahovlade, europski sud za ljudska prava u Strasbourg-u će sasvim sigurno srušiti tu presudu i Hrvatskoj naložiti plačanje velike kazne u korist oštećenika. Zato mislim da će sud postupiti kao slovenski u slučaju Patria, da se izbjegne viša sramota za hrvatsko pravosuđe, koje se već odavno kolokvijalno naziva krivosuđem!

noiz

Zašto bi HDZ-ovi političari bili osuđeni kad su SDp-ovi političari (i članovi njihovih obitelji) izbjegli osude za ubojstva, mučenja, raseljavanja, genocid, totalitarizam za vrijeme odvratne tvorevine zvane yugoslavija?

Hrvati su neuki i nesposobni.

sada se pokazuje koliko je SPD nesposoban ali i korumpiran. nece nista po hdzu jer ocekuje da mu ovi vrate kada sada dodju na vlast.
jer ne zaboravite korupcijske afere nije otkrio SDP nego bjeloglava kokos, premijerka HDZ-a, tako da se u biti SDP-u nema sto zamjeriti da nisu igrali fer.

Bulja jesam ja sto rekao dobrog za SDP..meni su oni svi isti al glumit velike domoljube kao Hdz a opljackat narod gdje god stignes i to sistematski..e to je poseban izrod
Igraj se ti sa Jugoslavijom kolko god zelis…

L’opov je l’opov bez obzira iz koje stranke dolazio.

Ali ovi iz Fini medie su kokošari prema ovima iz Kukuriku koalicije.

Samo u ove 4 godine su nas zadužili za 100 miliardi !

100 kokoši HDZ : 100.000.000.000,00 Kukuriku SDP!

.

Jesu..jer je tvoj Hdz pustio crnu rupu u zdravstvu i gospodarstvu a neko je to morao platit
Sad ce opet Hdz doc na vlast i opet sve pokrast i opet ostavit crnu rupu i sljedeca smo Grcka
Znali su oni da gube izbore prije 4 godine i pustili kosture u ormaru na svakom uglu a to je netko morao platit
Samo kad znas da smo km autoceste 5 puta vise platili sve ti je jasno..a to je samo jedna stavka

Ja mislim da ču glasati za HDZ. Da netko drugi pobijedi Hrvatska bi životarila bar još 20 godina, ako ne i više.

S HDZ-om smo za dvije godine propali, ako ne i za jednu.
Kad propadaš, onda treba propasti brzo.

Uostalom vidim kako Mađari jedva čekaju da HDZ dođe na vlast, da dogovori brže uništenje INE.

Ja bi zamolio Ustavni sud da oslobodi g. Sanadera prije izbora.
Nema smisla da jedino on bude u zatvoru zbog pljačke i veleizdaje.
Da može izaći na izbore.
mislim da bi Sanader lagano pobijedio sa svojom strankom, a onda mnogi ljudi ne bi dobro spavali.

Oni koji su ga locirali, a onda transferirali. Pazi vraga Austrijanci.
Oni s bankama, koji znaju koliko su od Hrvata opljačkali (pardon uložili), pa sad i objašnjavaju da te izbjeglice mogu živjeti u Hrvatskoj jer ona ima dobar standard.

neka se ćaća vrati!

hasenfefer slazem se..ionako Hdz kojemu je na celu covjek sumnjive proslosti ako dođe na vlast to je neizbjezno
Veliki domoljubi su svi oni..vidit cete kakvi 😉

Sanader je kriv jer nije napravija lustraciju kad je došao na vlast …. kako ono ide “ko s đavlima tikve sadi o glavu mu se razbiju” …… a što se tiče INA-e to su prodali SDP i HSLS 2003 g. s onih 25 % plus 1 …..nastavak je bija normalan

DAJ PET !!!

Lustrirat vlastitu stranku..pa pola stranke do jutra bi mu nestalo
Inace Sanader je nevin i castan covjek 😉

HDZ=SDP=kuga i kolera, a HNS=Camora. [emo_plazi]

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close