Baranović: Zaposlenicima Ininih benzinskih crpki sprema se tragedija

Naslovnica Forum Komentari članaka Baranović: Zaposlenicima Ininih benzinskih crpki sprema se tragedija

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pošto sindikat nije napravio ništa da ih zadrži u INI, a to se sprema još nekim djelatnostima, mislim da nisu zaslužili daljnje ubiranje članarine naivnih djelatnika. Sindikati godišnje samo od članarina u INI pokupe preko 6 miliona kuna. Neka objasne u što potroše taj novac.

Nisu mrdnuli prstom kada je ina “išla” u mađarsku a sada su se sjetili buniti

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

INA je gotova. Maksimalno se ljude otpušta i šalje u prijevremenu penziju.
Ruše se postrojenja, naručuju planovi za remidijaciju.
Za tri godine INE uopće neće biti.
Mađari su napravili sve što su htjeli.

A gdje su im sindikati

Stvarno ne razumijem u čemu je problem – djelatnik na benzinskoj crpki uopće nije ni potreban, to će za 4-8 godina biti samouslužna trgovina. Možda ostane po jedan u smjeni za čuvanje imovine. A oni bi još neka prava…

Da sam na njihovom mjestu, prihvatio bih bilo kakve uvjete – ako ne mogu naći bolji posao.

znam ih nekoliko, koji mogu svoje crpke otkupiti i detaljno obnoviti, sposobni su to dečki

Mol ide samo na profit za njih je radnik nula jedna koju on nadje na svakom ćošku.Dosli su u ove sirote krajeve da šikanirajz i iskorištavaju radnike prodala im Sanaderova vlada većinski paket pa sad rade sta hoce.
Zapitajte se zašto nisu u Njemačku otišli ulagati pa zato sto bi iz Njemačke zbog ovakvih stvari davno nagulili.

siroti….baš ih žalim, onu nekolicinu koja nije sudjelovala u krađama nafte prilikom dolaska cisterne…jednom sam u auto koji je imao tank 50 litara utočio 54 litre na INI. eto, toliko ih žalim…

...povijest se ponavlja...

Baranović i nafta.. znači njegovoj družini iz ex- uprave Janafa na čelu s Markovim i podzemljem, pomrsili su račune

New Report

Close