FOTO: Kolinda Grabar Kitarović otvorila ured u Puli, dočekao je Živi zid

Naslovnica Forum Komentari članaka FOTO: Kolinda Grabar Kitarović otvorila ured u Puli, dočekao je Živi zid

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ljeto, sunce, more , Brijuni, ma da se uživati, a Zagorje, Banovina, Lika, Slavonija, na čekanju, tamo nema toliko problema, jer je sve manje ljudi, tako da se problemi na taj način rješavaju, nisam zadovoljan

…upravo ste vi, Istrani, najvećim odazivom pozivu na obranu Hrvatske na najbolji način iskazali svoje domoljublje“, kazala je Predsjednica.

….najvećim dijelom svoje povijesti bila izvan hrvatskih državnih granica, Predsjednica je kazala kako je hrvatstvo u njoj opstalo zahvaljujući nepokolebljivu rodoljublju istarskog čovjeka, koji je čuvao svoj hrvatski jezik i običaje.
Posebno je velik doprinos očuvanju hrvatske svijesti u Istri dalo katoličko svećenstvo, dodala je .

„Istarski Hrvati čvrsta su grana hrvatskoga narodnog stabla, na koju se i danas možemo jednako kao u prošlosti sigurno osloniti kada su u pitanju hrvatski državni i nacionalni interesi“, kazala je predsjednica Grabar-Kitarović.

.


…upravo ste vi, Istrani, najvećim odazivom pozivu na obranu Hrvatske na najbolji način iskazali svoje domoljublje“, kazala je Predsjednica.

….najvećim dijelom svoje povijesti bila izvan hrvatskih državnih granica, Predsjednica je kazala kako je hrvatstvo u njoj opstalo zahvaljujući nepokolebljivu rodoljublju istarskog čovjeka, koji je čuvao svoj hrvatski jezik i običaje.
Posebno je velik doprinos očuvanju hrvatske svijesti u Istri dalo katoličko svećenstvo, dodala je .

„Istarski Hrvati čvrsta su grana hrvatskoga narodnog stabla, na koju se i danas možemo jednako kao u prošlosti sigurno osloniti kada su u pitanju hrvatski državni i nacionalni interesi“, kazala je predsjednica Grabar-Kitarović.

Ajde da Baka Mraz pohvali jedanput i antifašističku borbu negdje u Hrvatskoj, a ne samo u Izraelu.

Nezakonita predsjednica prodaje maglu diljem Bananastana.


Nezakonita predsjednica prodaje maglu diljem Bananastana.

Ne vrijeđati predsjednicu da je nezakonita. To nije istina.

Mene muči što ne radi svoj posao. Umjesto da sazove sjednicu za sigurnost, podigne vojsku i stavi je na granicu sa Srbijom i Bosnom ona se sunča u Istri.

Moram priznati da me zanimaju troškovi predsjedničkog ureda, za koje je obećala da će ga smanjiti za 50%.

Recimo ostavila je Pantovčak, a uopće je tamo nema. A fiksni troškovi samo idu.

A po cemu nezakonita?? Da li je ona lignja prije nje bila zakonita??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


A po cemu nezakonita?? Da li je ona lignja prije nje bila zakonita??

Možemo ići i još malo unazad i sjetiti se zakonitosti ili nezakonitosti ustoličenja onog dikobraza, prije lignje.A sada me drago uredništvo zbrišite, jer ova govna su specijal i ne smijemo ih vrijeđati.Glavno da bljuvotine tipa slatka iz zgb. ne brišete jer očito se s takvima slažete.Koliko vam je samo trebalo da to maknete

New Report

Close