Samo nebo je granica besramnog kupovanja birača

Naslovnica Forum Komentari članaka Samo nebo je granica besramnog kupovanja birača

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

super clanak !

Izvrstan članak! Zaoravili ste spomenuti otimanje sredstava iz 2. mirovinskog stupa policajcima i vojnicima kako bi se pokrpala “crna” rupa!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Odličan članak. Zanimljivo je da nitko od političara ne napravi ono što je obećao, a onda 5 do 12 radi g.luposti koje nisu ni u jednom planu.

državnom odvjetniku rekao:

Ako mi njih sad ne zatvorimo, oni će nas kad dođu na vlast

Bertina usred DORH-a nakon dužeg natezanja izravno Cvitanu rekao:

“Ako nećeš hapsiti ove HDZ-ovce, ja ću hapsiti tebe”.

Linić prstom upire i u premijera Zorana Milanovića, ministra unutarnjih poslova Ranka Ostojića i načelnika PNUSKOK-a Marija Bertinu.

http://direktno.hr/en/2014/direkt/24708/%C5%A0ef-Pnuskoka-Bertina-urlao-na-Cvitana—ako-ti-ne-uhapsi%C5%A1-njih-ja-%C4%87u-tebe.htm

.

Jedva čekan da se kukurikavci pofajtaju

Meni je ipak najajce sto se nema 4% za ucitelje kojima su pored novca oteli i dostojanstvo,a ima se za dat Bozicnicu umirovljenicima. Onda pricaju o Hrvatskoj kao zemlji znanja i o nasim priznatim strucnjacima vani(koje BTW mozes nabrojit na prste jedne ruke). Platis ucitelja 3500 kuna i mislis da ces danas sutra imat skolovanu i pametnu naciju. Kako da ne. Oni koji zavrse ovakve skole ce cim im se pruzi prilika postat Svicarci(pod ovim mislim da ce dignit kredit u Svicarcima ili donijeti neku slicnu pametnu odluku).

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@Frankie-pa ne žele političarske štetočine pametne, jer bi se osjećali inferiornima i ne bi mogli manipulirat!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close