Kako bi pomogli siromašnima, plaćat ćemo solidarnu naknadu na cijenu električne energije

Naslovnica Forum Komentari članaka Kako bi pomogli siromašnima, plaćat ćemo solidarnu naknadu na cijenu električne energije

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ajmo , na kraju mandata još malo nagazite sa novim nametima ,ali kako kaže Milanović “to je borba za ljude” ! Dajte se maknite više , bando nesposobna!

Ovo je po meni posteno. Neka bogati plate za siromasne,a Vlada ce pobrat punte ovakvom pametnom odlukom. Hebote struja poskupila 30% od kad je ova gamad dosla na vlast i jos nije dosta. Ma deri stoku sitnog zuba. Kozu im skini s ledja.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ne znam kako bi nazvao ovog “ministra koji brine za gradjane” ali upravo je danas poskupio struju.
Umisto da pojeftini struju jer su cijene energenata upola manje nego 2012 godine, on i ova sugava vlada je poskupljuju.Pa ih birajte opet.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

A da otpuste npr. 10% od viška (uhljeba) u HEP-u ili smanje gubitke u mreži za par %? Povećat cijenu zna svaki tenkre! [emo_bijesan]

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Ovaj Milanović i sposobni ministar Vrdoljak rade sve da izgube izbore.

Umjesto da pojeftine struju, oni ju poskupljuju.

A nije da se nema mjesta za pojeftinjenja.

Za slovensku tvrtku se ima novaca.

Što, slovenski uhljebi trebaju pomoć?

Čitam i ne vjerujem…..

HEP za pola godine ostvario 1,34 mlrd kn neto dobiti, kakva DERAČINA na cijenama, a velikodušna opančarka bi dijelila naše novce

Ovakva pljačka Hrvata se nikada do sada nije dogodila.
Ova današnje dizanje cjene struje je uvođenje novog poreza.
Besramno lažu da nećemo svi mi plaćati taj porez .
Plaćat ćemo ga bez obzira kako ga oni nazvali.
Za ove 4 godine ova nas je Vlada zadužila za 100 miliardi.
A pored toga su od nas oteli 20 miliardi fiskalizacijom , legalizacijom i certifikatima.
Uvođenjem tako velikih poreza uništili su Hrvatsko gospodarstvo , rastjerali investitore i “istjerali” 100.000 ljudi van iz Hrvatske.

.

New Report

Close