Vlada časti trojicu ministara sa 700.000 kn

Naslovnica Forum Komentari članaka Vlada časti trojicu ministara sa 700.000 kn

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ah, u tome je dakle poanta s ovim otpisima glavnice za kredite u CHF! i SDP-ovi ministri su znači među dužnicima,hahhahaha… mada je ovo više za plakanje nego za smijanje

Ignore: KressoM, delux

kad bi ja bio min financija,nikad ali bas nikad nebi prizna da iman kredu u chf ! jer ko bi me vise u mom poslu shvaca ozbiljno !!!
a ovaj klaun od ministra pametuje i drzi populisticka predavanja i bez imalo srama ceka da mu drzava pokrije njegovu krivu poslovnu odluku !!!
a meni opomena od porezne prije pokretanja ovrhe na 22,39 kn !!! a u plusu sa porezima oko 2 000 kn !

Tko vam je pisao mčlanak?
Zoran Bohaček ?

avx10 Ružno je to što ismijavaš dobar potez. Imaju kredite kao i puno više hdzetovaca i članova ostalih stranaka, kao i stotine tisuća običnih građana.
Da su to radili za sebe, banke bi im potajno pomogle samo da ne puste ovaj zakon.
Baš je ružno kada pojedini Hrvati po nalogu zločinačke organizacije mrze dobre vijesti i napredak Hrvatske

Ajmo realno ako je kako pišu Lalovac doista najmanje plaćeni ministar (oko 15tis kuna) i ako ovim potezom sebi spasava četvrt milijuna kuna onda je on sigurno itekako prvo mislio na sebe a tek onda na puste milijarde o tko ce na kraju platit taj ceh…

New Report

Close